Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkná! *1*
  • neumí česky??

    Petra je krásná žena, ale po shlédnutí 13. komnaty mám smíšené pocity. Vadí mi, když někdo po pár letech předstírá, že už ztratil přízvuk a že neumí skloňovat. Žila jsem v zahraničí spoustu let, a znám lidi, co tam žili třeba 20 let, a nemají potřebu se takhle ztrapňovat! *9*
    • Re: neumí česky??

      Je to trapné,že už neumí česky.Dnes jsem koukala na pořad pana Krause. Byla v pohodě, ale mluvila příšerně.Hraje si tím na důležitou. Třeba Tereza Maxova je v zahraničí déle a není to tolik znát.
      • Re: Re: neumí česky??

        Trapné? Možná smutné, ale rozhodně bych ji za to neodsuzovala. A už vůbec si nemyslím, že by to dělala schválně...takové názory jsou ubohé. Možná jí jen závidíte, že se dostala z týhle země a naučila se mnohem lukrativnější řeč, než je čeština. No tak ji zapomíná no...ani se jí nedivím.
    • Re: neumí česky??

      Schvalne jsem se na to na strankach CT1 podivala a rekla bych, ze to nebylo predstiranim, ale spis nervozitou. Nevim jak by se vypravelo nekomu jinemu o takovych zazitcich *9* , proto ji jazyk jaksi neposlouchal. Mne osobne se to stava take, ja mluvim jako cizinec, kdyz jsem strasne nervozni *8*
  • Je to neuveritelne silny clovek, ktery se diky sve vire v zivot dokazal uzdravit a zije dal. Je prenadherna a uzasna osobnost, ktera ma dusi, jeji kniha me rozplakala, protoze jsem nikdy nic takoveho nezazila a nedovedu si to ani predstavit. Preju Ti Petro, at se Ti potom, co jsi utrpela za ztraty vsechno splni.
  • Je moc hezká ale asi bude namyšlená *8*
  • Petra je SUPER!

    Petra je moc hezká a moc ji fandím. Moc se mi líbí její přístup k životu a přeji ji, ať se ji vše daří a ještě dlouho rozdává dobré pocity a krásu všem, nám obdivovatelům modelinku, silných osobností a ženské krásy! škoda jen, že takových hezkých a zároveň chytrých děvčat není u nás víc. Náš stát by se měl více věnovat této oblasti, aby takové osobnosti nemuseli odcházet do zahraničí aby něčeho dosáhli. Jirka
  • vite nekde o kontaktu na petru nemcovou?e-mail myslim..
    • Adresa na Patru Němc.

      Ted odpovida ctenarum casopisu Joy. Muzes ji napsat na mail adresu: petra@casopisjoy.cz.
      Katka.
  • je to moc pěkna baba,a ma šarm *3* *4* *8* *3*
  • mám jí ráda

    Chtěla bych být jako ona.V Americe....mezi hvězdama... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit