Přejít na výpis diskuzí

Petra Tuháčková

OSOBNOST 21.7.2014 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No,nevím co si o těchto příspěvcích mám myslet,ale každý má právo na svůj názor, tak se připojím i já. Petra není rozhodně žádná ošklivá a hloupá opice,ale ano,není to ani žádná velká krasavice. Mě je ovšem moc příjemná, sluší jí brýle a většinou je i hezky oblékaná. Mohla by se častěji usmívat nebo alespoň pousmát,určitě by jí to prospělo i u diváků. Její přeřeky a omyly jsem neviděl,myšleno v přímém přenosu, ale jsme jen lidi a nikdo z nás není dokonalý ani neomylný. Petro,líbíte se mi,jste fajn,držte se.
    • Mohl bys mi prosím tě poslat tvojí fotku krasavče?
  • Je pravda, že jí nepomůže, ani když si vezme hezké šaty, naopak to umocní její ošklivost. Zkoušel jsem se proto raději zaměřit na to, co říká. Její intonace a hlas jsou ale tak nepříjemný, že jsem to musel vypnout. Ale tak to prostě je, hloupí a oškliví lidé mají soudnosti vždycky nejmíň - bohužel.
    • Petr -- Anonymni SAJRAJT
      A ty hnusaku s tou KUNIM tlamou jsi přece KVASIMODO, tak drž MORDU, nikdo ti nemuže za tve zkurvene živořeni !!!
  • Vypadá jako malej skřet s obří hlavou. Pusu má jako stařena a hlas nepříjemnej jako žiletky. Ta by měla být ráda, kdyby o ni někdo jen okem zavadil.
    • Simon Kraťas

      A ty jako zachraněny POTRAT na posledni chvili ty zmrde z latriny ! *16*
    • chtěl bych vidět tebe ty krasavče, ty nemužeš nikoho uražet jak vypada podívej se do zrcadla jak vypadaš ty playboy
  • Je ošklivá. Ještěže už z obrazovky zmizela.
    • sklamu tě Tomaši už je opět v televizi nevím co ti na ní vadí,chtěl bych vidět tebe ty krasomile, vy všichni ubožaci tady co tady píšete nemužete nikoho krityzovat chtěl bych vidět vás všichni ste co někoho krityzujete ste chudaci,chtěl bych vidět vas podívejte se na sebe a pak někoho pomlouvejte
  • Plete se ji jazyk a nema hezky oblicej na to, aby byla na obraze. Uvitala bych, kdyby se ve zpavodajsti neukazovala, ale asi nejsou lidi.
  • Inteligence a znalosti tohoto stvoření jsou nepředstavitelné. Po označení hymny EU jako hymny Slovenské republiky by měl normální člověk spáchat sebevraždu. Úroveň ČT to ilustruje dokonale.
    • Joachim Käfer
      Kafrovači jsi DUBIL a tobě podobni SAJRAJTI proflakli ty HNUSNY zmetku nepotřebny s křivou mordou *1*
    • A takových "osobností" je v ČT celá řada. Pipi, která za místo na obrazovce nastaví kdekomu...
  • jé krásná.......
  • http://www.av4u.cz/3D-konci-prichazi-virtualni-realita
  • slečna Tuháčková má šukézní úsměv, takže je úplně jedno o čem mluví :)
  • Nechte mojí holku být,já vím že je blbá,ale to mohu tvrdit pouze já!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit