Přejít na výpis diskuzí

Petra Tuháčková

OSOBNOST 21.7.2014 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konec rumburaka ví tuším pan komorovski že bude akce čistič bot konec nochsledů a zlých čarodějnic protože blbeček měl do pátý třídy jiný rodný číslo než od 6 třídy vejš a to má navíc vynechanou 9třídu a nastoupil
    na učnák sice sem byl později už omámen drogou na dalším učnáku
    nejdřív 2 roky a pak 3 roky letná liberec obor zámečník a mám
    takový tušení že sem špatně viděl ale v tý komisy snad byli berka a mynář pouze rozmazaně jen mi nejde dohlavy když to byla vejška kde je titul jestli to je lustrace nebo nevim podle mě smlouva platí na 840729/2564 a číslo do 5 třídy na vízu 840729/2364 policista říkal že je to jen evidenční číslo ale každopádně jak se pude na matriku a ok tak už neplatí smlouva náká pálka na praze bo co trencle a je to ok *4*
  • stačí když se zeptáme vysmátého nejvyššího s hůlkou co pak se to řeší
    my chceme Paladinův svět zakázku nasa a určitě ne čertův ůpis kterej je trnem v oku náš všech zeptat se potichoučku a pán s hůlkou nejspíš přikývne ale jako že nic o tom neví :-)
  • ano respekt pravidla diskuse žadný spam at. Rá Ashmak a zakázka NASA
    boha Rá nemá vatu ze srandy Velká řecká sláva Velký řecký ůtlum
    kde je hlupák za dvěstě ten nám chybý měsíc dva a bude sranda
    to je Boha Rá k diskusi Ká rýja mlčky raději :-)
  • Rá není otrok ale otýlek a de si pro svobodu
  • Oni lhali s diagnosou R20 skákat padákem za bůro du průlezem at chce praha kabáta průlez dělá panáka pššššt pššššt chytrá petulka ví :-)
  • pampelyšky a F.L.VĚK a zákaz splachovaní ee na ubytovně za vrátou mynaříkem :-)
  • kniha gladyátor pomsta senátu a kniha gladyátor křídla rýji a taky vysnívaný nebe v mozajce není sen jen je zapomenuto Rá má zakázáno číst tyto knihy protože sedím u piva a dělám vola :-)
  • Ká rýja na hradě mluví s panem mynářem má diagnozu R20 dal mu na hubu od goril
    at pošle invalidní vozík měděný a rozbrušovačku narex na ubytovně se mu daří uvádí hostí prezentuje a ode mne má v kanceláři zakázku s přepravou je tam on i známé osobnosti převzal jan novák hrad z archivu důvěrně gladiátorské odomé ká rýja
    kniha boha Rá fandíme Rá Ashmak :-)
  • Miluju Tě!!! :-*
  • Výborný projev nádherný vzhled krása

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit