Přejít na výpis diskuzí

Petra Tuháčková

OSOBNOST 21.7.2014 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechte mojí holku být,já vím že je blbá,ale to mohu tvrdit pouze já!
  • slečna Tuháčková má šukézní úsměv, takže je úplně jedno o čem mluví :)
  • Ahoj petro jsi hezká holka *3*
  • Jsi krásná kočka k sežrání lásko Petruško, jsi můj miláček
  • Slečna Tuháčková by si měla nejdřív všechno několikrát po sobě přeříkat, protože to její koktání a odmlky svědčí o tom, že přípravě moc času nevěnuje a rozhodně nepatří k těm, kteří umí improvizovat. Čí pak to bude známá či příbuzná.....?
  • jé krásná.......
  • ahoj petro lasko krasna v televizi si vipadala krasne
    • Češtin bít asi Váš velká probléma, že? (vipadala? snad jste chtělo napsat vypadala)
  • moc te to sluší jsi hezká holkapetro *4* *4* *4* *4*
  • No,nevím co si o těchto příspěvcích mám myslet,ale každý má právo na svůj názor, tak se připojím i já. Petra není rozhodně žádná ošklivá a hloupá opice,ale ano,není to ani žádná velká krasavice. Mě je ovšem moc příjemná, sluší jí brýle a většinou je i hezky oblékaná. Mohla by se častěji usmívat nebo alespoň pousmát,určitě by jí to prospělo i u diváků. Její přeřeky a omyly jsem neviděl,myšleno v přímém přenosu, ale jsme jen lidi a nikdo z nás není dokonalý ani neomylný. Petro,líbíte se mi,jste fajn,držte se.
    • Mohl bys mi prosím tě poslat tvojí fotku krasavče?
  • stačí když se zeptáme vysmátého nejvyššího s hůlkou co pak se to řeší
    my chceme Paladinův svět zakázku nasa a určitě ne čertův ůpis kterej je trnem v oku náš všech zeptat se potichoučku a pán s hůlkou nejspíš přikývne ale jako že nic o tom neví :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit