Přejít na výpis diskuzí

Petra Tuháčková

OSOBNOST 21.7.2014 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rá opět unikl smrti jen by chtěl vědět co věští venku u kafe a cigarety přiletěla
    vosička a moucha a jako by zmrzly tak začnu věštit z logru a aladinova lampa a znak betmena a nakonec vyzvracím 3 černé hrudky jen doufám že věštím konec zlu
    dovým se mezi lidmi zatím čau:-)
  • Petra Tuháčková, tato drobná dáma, odlišná od všech dalších moderátorek TV. Je opravdu překvapením a osobností TV. Její projev a znalosti mají skutečnou úroveň. Víc takových lidí do naší TV!
  • Rá není otrok ale otýlek a de si pro svobodu
  • tak myslel sem že mě něco chtějí konkubíny adriany a ony byli tvoje jenže přišel technik
    o2 a prej vadí příspěvky diskuse ža vás to sere tak vím naposledy píšu ale tahat dráty a uvařit mě proudem vše vyřešil speco urfats díky jim a přijel i pan mynář a plival až získá řecký dluh
    udělá Borhyovou královnou země a ostatní budou čistit boty jen nevim co chtěli konkubíny než sem něco stih bo se zeptat du za nima a mažou tak nevím a věštím z kávový sedliny že je bordel v praze a to tam mam jít dělat na ten řecký dluh no asi ještě bude zábavy :-) re: miluju petru tuháčkou tak toto byli příspěvky v diskusi přede mnou a poslední můj příspěvek nakopnu petru Tuháčkovou pošle nájemnýho vraha technika o2 ale zas mam rozcvičku prima jede :-)
  • já už vim pan mynář kaminsky atak dále chtěj abych seděl ale český policajti koukaj
    na všechny díli johna ramba a je to hrozná sranda o to de tak pustit rambo serii a bude se smát každej :-)
  • petro jsi nádherná kočka chtel bych te do postele *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • 722 473 575, muclíku. *14*
  • Je pravda, že jí nepomůže, ani když si vezme hezké šaty, naopak to umocní její ošklivost. Zkoušel jsem se proto raději zaměřit na to, co říká. Její intonace a hlas jsou ale tak nepříjemný, že jsem to musel vypnout. Ale tak to prostě je, hloupí a oškliví lidé mají soudnosti vždycky nejmíň - bohužel.
    • Petr -- Anonymni SAJRAJT
      A ty hnusaku s tou KUNIM tlamou jsi přece KVASIMODO, tak drž MORDU, nikdo ti nemuže za tve zkurvene živořeni !!!
  • Inteligence a znalosti tohoto stvoření jsou nepředstavitelné. Po označení hymny EU jako hymny Slovenské republiky by měl normální člověk spáchat sebevraždu. Úroveň ČT to ilustruje dokonale.
    • Joachim Käfer
      Kafrovači jsi DUBIL a tobě podobni SAJRAJTI proflakli ty HNUSNY zmetku nepotřebny s křivou mordou *1*
    • A takových "osobností" je v ČT celá řada. Pipi, která za místo na obrazovce nastaví kdekomu...
  • už ví proč blbeček vypadá na brindák a plínky berka mynář sou bejvalý
    vojáci a proto nedaj ani švýcarák někomu kdo má školu bakaláře a logiku
    když vim že blbeček běhá o půlnoci z darováných drog v lese a z halucinací
    ví o gaze a sůdánu asi bu mu uštít internet hodně rychle a měl by v pokoji jen matraci a holí zdi skoro krom bedny vypadá to že to zapadá jak skládačka myslej po vojensku a tak vypadá i ten barák a holky největší ostuda ty holky zatím čau *3*
  • tak tušim že motýlek ani nevykročil z otevřený cely a jak řeší mynář je asi mrtvej doufám dobře mu tak ted zbývá ještě základák bačák asi se honosí titulem bakalář logiky který náleží mě bude navrátil titulu
    nebo motýlek opět udeří tod budou otázky s 5 třídou základky jako nezvěstný nebudu dělat ani hajzldědka:-) rozlobili boha rá je to chlapec
    s dlouhýmy vlasy ale řeknou že je goauld to asi oni sou goauldi podle mě :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit