Přejít na výpis diskuzí

Petra Tuháčková

OSOBNOST 21.7.2014 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ká rýja na hradě mluví s panem mynářem má diagnozu R20 dal mu na hubu od goril
    at pošle invalidní vozík měděný a rozbrušovačku narex na ubytovně se mu daří uvádí hostí prezentuje a ode mne má v kanceláři zakázku s přepravou je tam on i známé osobnosti převzal jan novák hrad z archivu důvěrně gladiátorské odomé ká rýja
    kniha boha Rá fandíme Rá Ashmak :-)
  • pampelyšky a F.L.VĚK a zákaz splachovaní ee na ubytovně za vrátou mynaříkem :-)
  • Vypadá jako malej skřet s obří hlavou. Pusu má jako stařena a hlas nepříjemnej jako žiletky. Ta by měla být ráda, kdyby o ni někdo jen okem zavadil.
    • Simon Kraťas

      A ty jako zachraněny POTRAT na posledni chvili ty zmrde z latriny ! *16*
    • chtěl bych vidět tebe ty krasavče, ty nemužeš nikoho uražet jak vypada podívej se do zrcadla jak vypadaš ty playboy
  • Výborný projev nádherný vzhled krása
  • já vám fandím...trochu dost mě mrzí, že zcela rezignujete na sametový odkaz morální 17 listopadu 89. Proč se nikdo nezeptal toho jistě uctyhodného pána co nyní povede všemocnou organizaci GIPS, co dělal v roce 89 .Kde byl 17 a 18 listopadu 89 ??
    Jste vy mladí velmi naivní, což se vám může v budoucnu vymstít..
    Tony, bývalý spolupracovník hlasu ameriky a volný novinář sn.
  • http://www.av4u.cz/3D-konci-prichazi-virtualni-realita
  • ahoj petro ses krasna laska muj milacek
  • Další PUSSY blbá
    • Ty jsi magor
  • konec rumburaka ví tuším pan komorovski že bude akce čistič bot konec nochsledů a zlých čarodějnic protože blbeček měl do pátý třídy jiný rodný číslo než od 6 třídy vejš a to má navíc vynechanou 9třídu a nastoupil
    na učnák sice sem byl později už omámen drogou na dalším učnáku
    nejdřív 2 roky a pak 3 roky letná liberec obor zámečník a mám
    takový tušení že sem špatně viděl ale v tý komisy snad byli berka a mynář pouze rozmazaně jen mi nejde dohlavy když to byla vejška kde je titul jestli to je lustrace nebo nevim podle mě smlouva platí na 840729/2564 a číslo do 5 třídy na vízu 840729/2364 policista říkal že je to jen evidenční číslo ale každopádně jak se pude na matriku a ok tak už neplatí smlouva náká pálka na praze bo co trencle a je to ok *4*
  • Krásná a chytrá redaktorka, moc fandím........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit