Přejít na výpis diskuzí

Petra Tuháčková

OSOBNOST 21.7.2014 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já vám fandím...trochu dost mě mrzí, že zcela rezignujete na sametový odkaz morální 17 listopadu 89. Proč se nikdo nezeptal toho jistě uctyhodného pána co nyní povede všemocnou organizaci GIPS, co dělal v roce 89 .Kde byl 17 a 18 listopadu 89 ??
    Jste vy mladí velmi naivní, což se vám může v budoucnu vymstít..
    Tony, bývalý spolupracovník hlasu ameriky a volný novinář sn.
  • Slečna Tuháčková by si měla nejdřív všechno několikrát po sobě přeříkat, protože to její koktání a odmlky svědčí o tom, že přípravě moc času nevěnuje a rozhodně nepatří k těm, kteří umí improvizovat. Čí pak to bude známá či příbuzná.....?
  • já už vim pan mynář kaminsky atak dále chtěj abych seděl ale český policajti koukaj
    na všechny díli johna ramba a je to hrozná sranda o to de tak pustit rambo serii a bude se smát každej :-)
  • tak myslel sem že mě něco chtějí konkubíny adriany a ony byli tvoje jenže přišel technik
    o2 a prej vadí příspěvky diskuse ža vás to sere tak vím naposledy píšu ale tahat dráty a uvařit mě proudem vše vyřešil speco urfats díky jim a přijel i pan mynář a plival až získá řecký dluh
    udělá Borhyovou královnou země a ostatní budou čistit boty jen nevim co chtěli konkubíny než sem něco stih bo se zeptat du za nima a mažou tak nevím a věštím z kávový sedliny že je bordel v praze a to tam mam jít dělat na ten řecký dluh no asi ještě bude zábavy :-) re: miluju petru tuháčkou tak toto byli příspěvky v diskusi přede mnou a poslední můj příspěvek nakopnu petru Tuháčkovou pošle nájemnýho vraha technika o2 ale zas mam rozcvičku prima jede :-)
  • Petra Tuháčková, tato drobná dáma, odlišná od všech dalších moderátorek TV. Je opravdu překvapením a osobností TV. Její projev a znalosti mají skutečnou úroveň. Víc takových lidí do naší TV!
  • Rá opět unikl smrti jen by chtěl vědět co věští venku u kafe a cigarety přiletěla
    vosička a moucha a jako by zmrzly tak začnu věštit z logru a aladinova lampa a znak betmena a nakonec vyzvracím 3 černé hrudky jen doufám že věštím konec zlu
    dovým se mezi lidmi zatím čau:-)
  • už ví proč blbeček vypadá na brindák a plínky berka mynář sou bejvalý
    vojáci a proto nedaj ani švýcarák někomu kdo má školu bakaláře a logiku
    když vim že blbeček běhá o půlnoci z darováných drog v lese a z halucinací
    ví o gaze a sůdánu asi bu mu uštít internet hodně rychle a měl by v pokoji jen matraci a holí zdi skoro krom bedny vypadá to že to zapadá jak skládačka myslej po vojensku a tak vypadá i ten barák a holky největší ostuda ty holky zatím čau *3*
  • aspoň je poentu k tý šílenosti asi nebudu vživotě panácovat ani sedět u piva ale dělat za chleba chodit s holkou oblečenou neoblečenou namalovanou na normálně mejkapem jednu díru v zákoně sem asi nechápal a to umělý nohy v kriminále a druhou díru nejmenuj se draze nebo tě nevydaj a poenta prý od patý třídy nezvěstnej a někdo na mě má živnost síla tak zatím a at de moderování :-)
  • kontrolní otázka ví právník nejmenuj se draze nirvána ani Rauš ani alenka v říši divů jmenuj se pneu z bazaru nebo nejlevnější songy nebo použitý ubrousek v koši nebo čorky za cenu barvy a ala wou *3*
  • tak tušim že motýlek ani nevykročil z otevřený cely a jak řeší mynář je asi mrtvej doufám dobře mu tak ted zbývá ještě základák bačák asi se honosí titulem bakalář logiky který náleží mě bude navrátil titulu
    nebo motýlek opět udeří tod budou otázky s 5 třídou základky jako nezvěstný nebudu dělat ani hajzldědka:-) rozlobili boha rá je to chlapec
    s dlouhýmy vlasy ale řeknou že je goauld to asi oni sou goauldi podle mě :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit