Přejít na výpis diskuzí

Pierce Brosnan

OSOBNOST 31.12.2006 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Pierce a Meryl

    Danny, něco na tom je, byli by hezký pár. Ale mylsím, že jsou oba se svými protějšky šťastní a to je důležité. *4*
  • lady-barbara

    Re: Re: Re: Pierce a Meryl

    Ale podle mě je škoda ze spolu nic nemaj *9*
    Me se libi oba dva a jeste kdyby se dali dohromady... *14*
  • lieblinka

    Narozky

    Happy Birthday Pierce!!! *3*
  • ivetkablbka

    jhh

    vse nej !!! *3*
  • lieblinka

    Krasavec!!!

    No on je fakt sexy,jako Bond byl jedinečnej a v Mamma Mia byl taky dobrej,ovšem nejvíc ho žeru jako Jamese Bonda,to vždycky slintam u televize. *14*
  • for pierce

    ja se ho proste nemuzu nabazit,on je tak sexy a krásnej!!!!!!!!!!!!!!!!ale vubec nechapu,jak mu mohli dat ten nejhorsi hereckej vykon.takovy ceny by se radsi n emeli ani udilet*10*.V Bondovkach je tak rozkosnej a co teprv Mamma mia,krasa,pamatujete na SOS,me to vzdycky uplne vyvede z miry!!!Jo a nevite kdy bude Bond zas v telce *7* *14* *14* *14*
  • Re: for pierce

    J8 ho uplně žeru v mama mia byl totálně hezkej *14* *1*
  • Re: mamma mia

    Jooo a má hroozně sexy hlas !!! *5*
  • for pierce

    on je proste krasnej!a na svuj vek je primo dokonalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! *14* *14* *14*
  • lucinka2986

    bondovky

    Pierce je skvělí herec hlavně v bondovkách a je velmi hezký *3*
  • mamma mia

    Jsem docela překvapen, že Pierce umí i zpívat.Poslechněte si ho ve filmu Mamma mia v písni When all is said and done a SOS. *3*
  • Legenda

    Pravda je, že Bondovky zachránil od úpadku, navíc - pro naši krajinu máme štěstí v dabingu. Vladimír Beneš, bez jeho hlasu se snad ani Bond či další představit nedá...
  • kkornyy

    Re: Re: Re: Pierce a Meryl

    fakt myslis ze v kazdym casaku pisouPRAVDU to ani za nic
  • Lze někde sehnat jeho fotku s podpisem ?

    Ahoj, nevíte jestli je někde možné sehnat fotku s podpisem ? Jinak mu fak moc fandim, posledni film, který jsem s ním viděla, Mamma Mia mě opravdu dostal. Všechny zdravím a díky za případné tipy. Iveta *3*
  • kkornyy

    BOND

    JA MAM MOC MOC RADA VSECHNY BONDOVKY BONDY ATD MUSIM ŘÍCT ZE VSICHNI BONDOVE SOU SUPR S PIERCEM SEM VIDELA VSECHNY A ON JE TAM TTTTTAAAAKKKK UZASNEJ *14* *1* *3* *14*
  • Re: Re: Pierce a Meryl

    No, taky už jsem to na jiných webovkách zjistila, že Pierce s Meryl spolu opravdu nežijí. Je fakt, že bulvár vymyslí cokoliv, jen aby bylo o čem psát. *3*
  • dawidqaaaonly

    Re: annailasov

    Musím souhLasííít!!! *14*
  • Re: Re: Re: Pierce a Meryl

    Bulvár je jedna věc a skutečnost druhá!
  • Re: Re: Pierce a Meryl

    dit uz to bylo v nekolika casácích ze se s ní dal dohromady ne? co tu to zase reste?... good .. budte taky informovaní nebo radeji drzte hubu.... *13* *13*
  • Re: Pierce a Meryl

    Ve filmu byli opravdu hezkej pár, ale to, že spolu jsou i v reálu, je nesmysl. Pierce má svojí ženu a Meryl je třicet let provdaná za svýho manžela, ta hovadina v životopise by chtěla smazat..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit