Přejít na výpis diskuzí

Pierce Brosnan

OSOBNOST 31.12.2006 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lildinka

    Pierce je nejj...

    Pierce je tak skvělej a sexy...miluju ho *14* *14* *14* *14* *14*
  • Sexy Man

    Pierce je ve svým věku krásnej, přitažlivej a sexy týpek s krásným pohledem,kterej vás upe zmanipuluje *14* *14* *14* . Nějakej debil craig ho nemůže nahradit. A ve filmu Mamma MIa, je plostě k sežrání, na něj prostě pudu etě jednou, jen kvuli němu(a kvule tomu že je to supr filmik *14* *14* ) Závidim všem který se s nim potkali, wowowow, no plostěnení co dodat, páč jenejkrásnější na celýplanetě a hned po něm je Drew Fuller. Všichni kdo pomlavaj pierceho sou užvatlaní dementi, co nemaj co na práci. I love you Pierce *14* *14* *14* *14*
    • Re: Sexy Man

      máš pravdu až na to že je hezčí Pepa Vojtek!!!! *3*
  • annailasov

    annailasov

    pierce je tak sexy! *14*
    • dawidqaaaonly

      Re: annailasov

      Musím souhLasííít!!! *14*
    • Re: annailasov

      Souhlasim s tebou. I v jeho věku je pořád fakt pěknej chlap. *3*
  • Pierce Brosnan

    Pierce je krásnej chlap.Mám slabost pro Iry.Má úžasný pohled.Četla jsem,že Crige-nebo jak se to píše-je prý lepší než Pierce a hezčí,má charisma atd. a taky,že nejlepším Bondem v historii Bondů. To mě nesmírně pobouřilo! On je naprosto hnusný,bezcharismatický,slyzký floutek,která Brosnanovi nesahá ano po kotníky!!Bond už nebude takový přitažlivý muž,ale bude upadat.Creig ho potopí!Bond má být svůdce ženských srdcí a ne takový nechutný slizoun!Ještě prý má vyměnit Suché martiny ,,protřepat,nemýchat" za škopek piva,ale to bude jen asi nějaký kec.Doufám.Brosnan je prostě skvělí v každé roli,jak v Remingtonu Steelovi,Zákonu přitažlivosti a v dalších filmech...Má charisma!Ano ano,šťastná žena v jeho náručí...
    • Re: Pierce Brosnan

      jo má úžasnej vášnivej pohled.. *3* *1*
  • Pierce je super agent 007.
  • for pierce

    on je proste krasnej!a na svuj vek je primo dokonalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! *14* *14* *14*
    • Re: for pierce

      J8 ho uplně žeru v mama mia byl totálně hezkej *14* *1*
  • Pierce

    Podívejte se na www.pierce.estranky.cz založila jsem Piercovi konečně pořádný stránky :-))
  • Úžasnej chlap, nádhernej se skvělou postavou, úžasným hereckým talentem...má jen jedinou vadu a tou je jeho manželka:o)) ne já mu samosebou přeju v životě moc štěstí a moc moc lásky.....
  • narozky

    Jsem jen jedna z těch snad milionů fanynek které by chtěly Piercovi popřát.......je to můj velký idol.Obdivuji ho za to,že bojuje za záchranu ohrožených druhů,třeba velryb...Má rád kreslení,stejně jako já...Pro mě je to skvělý herec,má charisma............navíc je vážně pěkný chlap *4* *14* .....přeji jen to nej,a zůstaň krásný *4* *3* *14*
    • Re: narozky

      ....ne,to jsem napsala špatně...........zůstaň svůj... *4* *4* ......
  • hledám

    Ahoj hledám lidi kteří mají rádi film Aféra Thomase Crowna, respektive sháním fotku obrazu který byl ve filmu ukraden pokud někdo víte kde hledat napište sem díky K. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit