Přejít na výpis diskuzí

Pierce Brosnan

OSOBNOST 31.12.2006 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klub vyděračů

    Ve filmografii chybí film Klub vyděračů. *5*
  • Pierce a Meryl

    Tak to je zajímavý, že sse dal dohromady s Meryl Streepovou. fakt je, že mi připadalo, že to mezi nima v Mama Mia docela jiskří. *3* *4*
  • Re: annailasov

    Souhlasim s tebou. I v jeho věku je pořád fakt pěknej chlap. *3*
  • Pierce

    Teprve teď jsem viděla Mamma Mia a on je tam naprosto úžasný!!! A navíc to jak zpívá *14* Měl by ještě k herectví přidat zpívání *3*
    A btw. souhlasím, že to byl ten nej nej Bond *14* *14*
  • Re: Pierce Brosnan

    jo má úžasnej vášnivej pohled.. *3* *1*
  • Re: Sexy Man

    máš pravdu až na to že je hezčí Pepa Vojtek!!!! *3*
  • Reflex

    Všichni kdo milujou Pierce ať si přečtou Reflex k měsíci řijnu. *14*
  • Re: Re: James Bond

    To není pravda on jím chtěl být ale ti blbci co to natáčej mu řekli že je starej!!!!!! *16*
  • annailasov

    annailasov

    pierce je tak sexy! *14*
  • Re: James Bond

    Souhlasím,je to nejpřitažlivější Bond a je škoda,že už jím být nechce.Je jako víno - čím starší,tím lepší.
  • Sexy Man

    Pierce je ve svým věku krásnej, přitažlivej a sexy týpek s krásným pohledem,kterej vás upe zmanipuluje *14* *14* *14* . Nějakej debil craig ho nemůže nahradit. A ve filmu Mamma MIa, je plostě k sežrání, na něj prostě pudu etě jednou, jen kvuli němu(a kvule tomu že je to supr filmik *14* *14* ) Závidim všem který se s nim potkali, wowowow, no plostěnení co dodat, páč jenejkrásnější na celýplanetě a hned po něm je Drew Fuller. Všichni kdo pomlavaj pierceho sou užvatlaní dementi, co nemaj co na práci. I love you Pierce *14* *14* *14* *14*
  • pierce

    Pierce je hodně pěknej borec..a je určitě nejlepsi ze vsech bondu...uz se tesim az budou bondovky s nim opakovat..je v nich upa krasnej a silene sexy *4*
  • Re: Re: Pierce Brosnan

    Mluvím z vlastní zkušenosti.Potkali jsme se tam s ním a nejen fotili vloni na dovolené.A letos tam jedeme zase.Je tam super. *3* *3*
  • Re: Pierce Brosnan

    Zajedˇ si na ostrov Skopelos,budeš-li mít štěstí tak tam na něj narazíš,má tam sídlo. *4* *3*
  • Re: Re: James Bond

    je to fakt pěknej chlap jen škoda že už není ten James ale teď dávaj dost filmů s ním-Zákon přitažlivosti,Agent s pannamy *14* *4*
  • Re: Re: James Bond

    je to fakt pěknej chlap jen škoda že už není ten James ale teď dávaj dost filmů s ním-Zákon přitažlivosti,Agent s pannamy *14*
  • Re: James Bond

    zcela plně souhlasím......!!!!!
  • James Bond

    Škoda že už není James Bond!!! Kdo se mnou souchlasí? *7*
  • Pierce Brosnan

    Pierce je krásnej chlap.Mám slabost pro Iry.Má úžasný pohled.Četla jsem,že Crige-nebo jak se to píše-je prý lepší než Pierce a hezčí,má charisma atd. a taky,že nejlepším Bondem v historii Bondů. To mě nesmírně pobouřilo! On je naprosto hnusný,bezcharismatický,slyzký floutek,která Brosnanovi nesahá ano po kotníky!!Bond už nebude takový přitažlivý muž,ale bude upadat.Creig ho potopí!Bond má být svůdce ženských srdcí a ne takový nechutný slizoun!Ještě prý má vyměnit Suché martiny ,,protřepat,nemýchat" za škopek piva,ale to bude jen asi nějaký kec.Doufám.Brosnan je prostě skvělí v každé roli,jak v Remingtonu Steelovi,Zákonu přitažlivosti a v dalších filmech...Má charisma!Ano ano,šťastná žena v jeho náručí...
  • hledám

    Ahoj hledám lidi kteří mají rádi film Aféra Thomase Crowna, respektive sháním fotku obrazu který byl ve filmu ukraden pokud někdo víte kde hledat napište sem díky K. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit