Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baluska1

    ....

    Jdu na její koncert.Už se těším.A ten song piluju a učím se už ho umím celý.P!ink je NEJ.
  • Přivítání Pink

    Ahoj fanoušci takže přivítáme Pink písničkou So What to už jistě dobře všichni víte .vy co jdete na koncert. Hlídejte si hodinky přesně v 20:00 začneme všichni zpívat So What aby sme Pink u nás přivítali. To už víte. Více Informací v Časopise Bravo na polední stránce !!!!!!!!!! Ten kdo jde taky na koncert Pink a o tomhle ještě nic neví tak v Bravu na poslední stránce jsou podrobné informace *4* díky
    • Re: Přivítání Pink

      Ve kterem cisle brava to je???Diky *3*
  • miley11cyrus

    .

    so so what super písnička
  • heatcliff

    ....

    I don´t belive you- je nádherná písnička, je to taková krása, až mi leze mráz po zádech- PINK JE FAKT BOMBOVNÍ!!!
  • Pink

    Omlouvám se za chybně přidané odkazy, snad už to bude fungovat:
    Pink: polštářky, hrníčky:
    http://aukro.cz/item789 805128_pink_polstarek_c_7.html
    htt p://aukro.cz/item793136424_pink_hrn icek_pro_fanousky_c_18.html
  • cajushka

    Předskokan

    Dotaz... lidičky nevíte náhodou kdo má být jako předskokan nakoncertě???... pls napište mi, alespon svoje tipy, nebo i přání... Já si myslím, že by tam možná mohla přijít Farna.. páč mě nikdo jinačí nenapadá... *1* *15* *3*
    • Re: Předskokan

      Ahoj :) předskokanem by měli být Evermore :)
    • lenullka

      Re: Předskokan

      at je předskokanem kdokoliv akorát ne farná!! To by mě jeblo!
  • neznámi=)

    P!nk je nééééééééééééj!!!!!!Nan anananana nana nananana...So so what!......nanannana je to prostě BoMbÁá!!!!!! *14* *14*
    • Re: neznámi=)

      Mno zpívá se to trochu jinak ale to je jedno mno...i sober a trouble je good!! *1* *1* *1* *3*
      • Re: Re: neznámi=)

        A její new písnička fanhouse je taky cool *3* *3* *3*
  • čumte!

    pink je nejlepši a kdo řika že ne je kokot *16* *16* *16*
    • Re: čumte!

      jjj *1* *1* *1* P!NK je nejlepší!!!!!Její:So what,sober,fan house a trouble jsou beeeest!!!!! *14* *14* *14* P!NK mám tě mooooc ráda!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: čumte!

        JJJJ a taky je strááááááášne pekná od ní ave maria strasne se mi líbí,ave maria http://www.youtube.com/watch?v=ERwx t6s0FPo v rock podobe no super *14* a pak se mi strašne líbí just like a pill,stupid girl,please don´t leave me pak we will rock you co zpívá ešte s britney a beyoncé..Je jich hodne ale ty co jsi napsala+tyhle miluju *14*
    • Re: čumte!

      přesne,P!nk je nejlepšejší proste ten její hlas no wooooow *14*
      • Re: Re: čumte!

        miluju pink *14* *14* *14*
  • BLÉÉÉÉÉÉ

    ÚPLNĚ MILUJU LIDI CO SE SEM PRIPLETOU A REAGUJÍ NA CIZÍ ROZHOVOR PO KTERÉM JIM NI NENÍ,A ANI NEVÍ O CEM SE MLUVÍ A CO SE STALO,TAK SE UKLIDNĚTE A PŘESTAN'TE PRUDIT,VRAT'TE SE ZA TOU SVOJI MILEYNKOU(NI PROTI NI NEMAM,ALE JEJI FANOUSCI ME SEROU). *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10*
    • Re: BLÉÉÉÉÉÉ

      Joooo,johana40 má pravdu proc sem chodite kdyz ji nesnasite a jen serete druhe??? *16* *16* *16*
  • Předskokan

    Nemáte páru kdo má být předskokanem v Praze?? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit