Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P!nk

    Tývo ten koncert v Praze byl úžasný hlavně sraz!!!! jsem ráda, že jsem měla možnost se s P!nk jako jen 10 lidí z ČR vyfotit,pokecat a dala mi autogram :D ten trapas bude i v TV :D na očku :D a fotky na t-music.cz trapas jak cíp zítra se chystám na její koncert do Mnichova tak už se těším mazec!!!!!! *14*
    • Re: P!nk

      ahoj, chci se jen zeptat jak jste s na ten sraz dostali, to byla nějaká soutěž? To jsem zase něco propásla. Fakt ti závidím, muselo to být super, že? A jak jste si pokecali, jaká je? A nevíš, kdy to na tom óčku bude? *9*
  • emo-anne

    koncert

    taky sem byla na konciku a byla to naprosto nepopsatelna skvela sou.....a hvezdy manyry???? vubec:D byla sama sebou a nazivo je uzasna....de videt ze dela to co ji bavii....ona je bozi:-*
    • glackgirl

      Re: koncert

      Souhlasím, ten koncert byl naprosto úžasný...fakt jí žeru *14* *1*
      • Re: Re: koncert

        Ten konzert byl fakt the best.Jaká písnička se vám nejvíc líbila? mě Funhouse a Sober *3*
  • msfireli

    Koncert P!nk

    Taky jsem byla na koncertu...... bylo to naprosto nepopsatelný a úžasný! prostě kdo tam nebyl tak přišel o hodně! nezažila jsem lepší akci! ta holka zpívá jako bůh! předskupina byla malinko slabší, ale nebylo to příšerný. Nechápu předchozí komentář, že má P!nk hvězdný manýry! co tim bylo myšleno? Vůbec mi to tak nepřišlo! ba naopak! dělala úplně neskutečnou šou!
  • Koncert♥

    Byla jsem na koncertu *14* bylo to super až na tu předskupinu *9* ta mě nebavila.Jsem si říkala že jsem si nemyslela že má P!nk hvězdný manýry *9* ale nakonec jsem se spletla!!! Koncert byl super!! *14* Zpívla Just Like a Pill,Family Potrait,So What, Funhouse, Dear MR President,Who Knew, Please Don't Leave Me,Sober...a mnoho dalších *14* *14* I♥Pink♥
  • kresalka

    jaky čas??

    Lidičky co razite na P!nk,v kolik zhruba pujdete pred Sazku?? *5*
  • lístky na P!nk

    Ahoja,prodám 2 lístky na P!nk do Prahy na stání u pódia.Kdo má zájem tak mi napiště
    • Re: lístky na P!nk

      Měla bych zájem o lístky, prosím o kontakt na email či na 608234216
  • Už jen týden :D

    Hej lidi už jenom týden!! *14* Už se nemůžu dočkat!! PINK JE NEJ!!! *14* *1*
  • lucik200

    P!nk Forever

    P!nk je prostě best!Ta její píseň Fun House je božííííííí stejně jako ona:)
  • smutek

    Aaaachjooo...na pink bych strasne chtela jet,ale nejde to...newite jestli to bude v telce??? Díky *9* *9* *9*
  • Sraz

    Ahoj. Nemám s kým jít na koncert a nechci tam jít sama :/ Mám listek na stání k podiu (sever) Tak kdyby někdo měl zájem se sejit nedke v Praze nebo před 02 arenou tak se ozvěte na mail nebo na tel. číslo 720 310 929 pouze SMS :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit