Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • candy.madonna.hard

    plakoše

    Mám 3 plakáty Pink tak jeslti máte zájem tak prodám ...dyštak napište zprávu.. *3*
    • Re: plakoše

      3?to jich moc nemáš *1*
  • koncerty 2010

    Ahojte lidi, chtěla jsem se zeptat, jestli se z vás někdo chystá na některý z koncertů 2010 v Německu? Pražský koncík jsem propásla:-((( tak bych jela klidně do Německa, ale nechce se mi tam jet samotné...
  • e.b.p.m

    grammy

    škoda že pink nezískala grammy moc sem jí to přála.... *9*
  • wendy92

    Tatoo

    Lidi, chci se zeptat, jak má PINK na levé ruce to tetování, ty texty až k zápěstí zevnitř, tak nevíte co tam má napsaný??
    • adelheidis

      Re: Tatoo

      carky moore byl to pes kterej v roce 2003 umřel Xo( *9*
  • PINK

    JE FAJN. TAKOVÁ ORIGINÁLNÍ. NĚKTERÉ KLIPY A PÍSNIČKY JSOU FAKT BEZVA. *5* . VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • lenullka

    P!nk

    P!nk je naprosto nejnejnej.... Teďkom jsem byla na ní v Praze. Byla to úžasná show!! P!nk je naprosto parádní *4* *14* *4*
    • Re: P!nk

      Pink je nejjjj na světě *14* je super *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • xx-paula-xx

    Kdo vyhraje?

    Kdo je podle tebe lepší? Kelly Clarkson nebo Pink? Hlasuj zde! http://stars-recenze.blog.cz/0911/k elly-clarkson-vs-pink
  • Pink

    Jj byla pecka v O2 aréně užasná show,
    Ona jediná z celebrit neni stupid girl.
  • stránka

    Nevíte jestli existuje nějaká dobrá a pravidelně aktualizovaná česká stránka o Pink? Nemůžu na žádnou narazit.
    • Re: stránka

      pink.er.cz
  • Kocik v O2 arene

    já ji miluju tvl, byla sem tam taky na konciku v O2arene, nejlepsi zazitek na celej zivot, bylo to nejlepsi!! xDD já ji pstě loffujuuu a její hudbu taky strašně!!!nej zpěvačka a kdo si to nemysli tk to respektuju ale nemusi to sem psat mezi nas fanousky, muzete mit svuj jinej nazor, ale tk to sem neprisirejte a kdo ji nemusite tk tady nemate co delat xD ju?? byla senzacni, je to proste OPRAVDOVA ROCKOVA STAR, jen kdyby nebrala tolik tech sracek (LSD atd xD prej zhe ho zkusila, mno a kouri jak masina xDD ) ale to k tomu patri, kdo z americkejch hvezd ne..xD je skvelaaaaaaaa jojojojojojojojojojooo :Dlol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit