Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petyrkova

    pink je úúúžžžooo

    Pink je pořádně ulitla. *1*
  • Koncert

    Včerejší koncert byl naprosto úžasný. Věděla jsem, že Pink zpívá naživo dobře, ale jak moc dobře, to jsem vůbec netušila. Fenomenální zpěvačka a skvělý koncert.
  • chunky70

    Eden 20.07.2010

    náááádhera *14* *14* *14* užila jsem si to jako nikdy *3* *3* *3*
  • stefanie555

    hihi

    já jsem se narodila ve stejný den a měsíc jako ona *4* *1*
  • ...

    Jsem teď četla, že se Pink v Norimberku zranila (http://www.koule.cz/cs/clanky/pink-se-zranila-na-koncertu-v-norimberku-do-prahy-snad-prijede-9742.shtml), ale vystoupit by v Praze měla, tak jen doufám, že to nezruší !!
  • tomi

    myslim si ze s dear mr president musela pekne nakrknout Bushe :D ale vsechno co o nem rekla je pravda, ale nedivim se ze to hned v USA zakazali :D
  • 20.7..2010

    20.7.2010 PINK v PRAZE !!!! jupííí *15*
    • Re: 20.7..2010

      Pink bude v Praze a já se na ni zase nedostanu....mučí mě ta představa že ji nikdy v životě neuvidím naživo... *9* *7*
  • kresalka

    Nase laska opet v Praglu

    20.7.2010 bude P!nk opet v Praze,tentokrat v Edenu!!Tak koukejte vsichni fanouskove prijit!! :)
    • Re: Nase laska opet v Praglu

      Na koncík samozřejmě jedu, lístky už mám doma, ale chtěla jsem se zeptat, nevíte, jak to tam bude s uschovou baglů apod...?Díky za odpověď...
      • kresalka

        Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        snaz se si s sebou brat co nejmene veci pokud mas listek na stani (urychly ti to vstup) ale pokud mas listky na sezeni,tak to mas v pohode,batohy budou but davat do uschovny a nebo si je budes moct nechat,s tim,ze ti ho zkontroluji:)ja osobne mam stani u podia,takze zadny batoh ani taska pro me nepripada v uvahu..:)
    • Re: Nase laska opet v Praglu

      pink bude´mat koncert v prahe ??? super.... *14* -velmi jej fandim , je ozaj velka hviezda...jej hlas je taky , podobny ako styl hudby ,,punk alebo rock "!!! - pink ked mala koncert v Prahe , bola super oblecena ,,prekvapila ma " *9* ....... so what,fun house,please dont leave me,crystal ball...... *1* - cawte...a nezda sa vam ze ma blbu tu fotku ???
      • kresalka

        Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        souhlasim s tebou,ta fotka je desna:-/ mel by ji nekdo opravneny zmenit..pritom ma tolik uzasnych fotek a tady je zrovna tahle
      • Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        Ne v Prahe ale v Praze *1* ne,dělám si srandu,vím že jsi ze slovenska *3*
      • Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        je super spevacka!!!
        neviete ako sa vola ta song na zaciatku co spievala na koncerte v sydney ???
        • blond.girl.third

          Re: Re: Re: Nase laska opet v Praglu

          zpevačka !!!!*********
    • Re: Nase laska opet v Praglu

      Tam CHCUUUUU.... mysis ze budou ete naky volňásky? *14* *14* *14*
      • kresalka

        Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        listky jeste jsou,ale mela by sis s jejich koupi urcite pohnout:)
  • Pink je nej a komu se to nelíbí ať mi prdel políbí!

    Pink už poslouchám a sleduji kolem ní aktuality již od deseti let .....mimo ji jsem i obdivovala jiné , ale nikdo se ji nikdy nevyrovnal ...hlasové dispozice co má ona nemá nikdo jiný....je férová s ničím se nesere a to je nejlepší přístup:-) *16*
    • Re: Pink je nej a komu se to nelíbí ať mi prdel políbí!

      Souhlas *4*
  • Pink si přivodila popáleniny

    Více na: http://bit.ly/alcJMY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit