Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neco-nic

    Hey holky(i kluci samo *1* ) Vy nechate pink aby ji pomlouvali u miley cyrus?Jako nic proti n ale je to vadne... *9* *9*
    • glackgirl

      Re: Neco-nic

      Já na Miley nechodím... *9*
  • Mojeeeee

    Milujuuuuuu Pink *14* *14* *14* *14* *14* je drsná patří to k ní *1* *1* *1* a umí to rozbalit *5* *5* *5* *5* *5* prostě neeeeeeeeeej skoda ze se nedostanu na koncík *9* *9* *9* *9*
    • Re: Mojeeeee

      Plně s tebou souhlasim.Pink je nej nej nej nej nej zpěvačka pod sluncem i ve vesmíru *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4*
  • veve

    ahoj pink je moje nej spěvačka ..umí to na podium rozbalit..je drsná,trošku vypadá jako moje sestřenice *15* *15* *15* ....no a líbí líbý se mi jak je stylová má skoro vždy jinou barvu vlasů *3* .ale tadle jí sluší a hlavně hrozně krásně spívá a nemá nudný videoklipy.. *4* ..fun house!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15* *3* ahoj já jsem domi
  • cajushka

    Dáme zcuka...?:)

    Nazdárek všem oddaným fanouškům P!nk *3* Já a kámoška máme lístky na koncert 19. listopadu... všichni, kdo na koncík taky jdete... uděláme sraz...:)... Zájemce o sraz prosím, aby mi napsaly na ICQ: 433551691... doufám, že se vás ozve co nejvíc...:) *3* *5* Tak zatim..:) *3*
    • Re: Dáme zcuka...?:)

      Já bych tak stašně ráda šla na p!nk!!! Aspon) jenou v životě bych chtěla vidět svoji nejoblíbenější zpěvačku naživo *9* *9* *14*
    • Re: Dáme zcuka...?:)

      Ahooj taky mám lístek pod podium severni vstup, jdu i s přítelem. Pojedeme až z Olomouce. Přidám si te na icq:)
      • glackgirl

        Re: Re: Dáme zcuka...?:)

        Tak co? Přidáš si mě teda? *1*
    • cajushka

      Re: Dáme zcuka...?:)

      Jo a ještě... máme lístky pro stání u podia (severní vstup)
  • pink

    Koupím líístek na pink nejlépe dva lístky. Bud stání u podia,nebo VIP.... Prosím nabídněte.Zaplatím cokoli!!! Pište na email: alfonc001@email.cz *15* *15* *13*
  • darkdragonfly

    rebelka...?těžko!!!

    Musím říct, že zrovna dvakrát neobdivuju hvězdičky typu Lady GaGa, Katie Perry tad. Ale koho vážně prostě nemám ráda je Pink. Hrozně kritizuje Paris Hilton a spol. Já je taky nemusim, ale ony aspoˇˇn vědí že se chovaj nemožně a přiživují se na skandálech z různejch klubů. Pink je pošle do pr.. a připaá si jako rebelka. Ale v čem se od nich tak liší to fakt nevim. Maluje se snad ještě víc než vony, výstřihy až někam, minisukýnky, rádoby sexy fotky, blond vlasy, snaží se vervat do hitparád, vymetá mejdany a střídá kluky, manželství ji taky nevydrželo dlouho. Tak v čem je jiná od těch holek jako Paris? Tím že si říká že je jiná? Ale upřímně - nevidím rozdíl. A nejvíc mě štve že každýho pošle do pr... nebo o něm řekne že je pi.. jenom když s nim trochu nesouhlasí nebo on má něco proti ní. To je ten rebelismus?. nedokázat respektovat druhé? prý je upřímná, ale upřímnost není každýho kdo se vám nelíbí zfackovat a nadávat mu jenom proto, že ste se tak prostě rozhodli. Upřímnost je taky takt, a ona mi nepříjde nic jinýho než rádoby hvězda, rozmazlenýho formátu stejně jako všechny ostatní hvězdičky bez jakékoli image. Sice ji neznám, ale soudím tak z rozhovorů, videí a videoklipů.Můj názor
    • Re: rebelka...?těžko!!!

      hele pink je dost dobrá a kdybis ji znala trochu víc víš že se dost odlišuje.A paris je jako docela Barbie..Docela ddoooooooooooooossssssssstttttttttt ttt.Pink je třeba můj život no ale radši se tím nezabívej jo...Ale kdo ví jestli máš ČIM o tom přemýšlet *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: rebelka...?těžko!!!

      LOJZEK... zamindrákovanej :)
      • darkdragonfly

        Re: Re: rebelka...?těžko!!!

        to ani ne ale spíš někdo, kdo ju prostě narozdíl od většiny nemusí *1*
        • Re: Re: Re: rebelka...?těžko!!!

          ty srovnáváš Paris Hilton s PINK OMG OMG OMG to je jako srovnávat noc a den.
          • darkdragonfly

            Re: Re: Re: Re: rebelka...?těžko!!!

            jako neber to jako provokaci, ale KDE vidíš ten zásadní rozdíl..? Oblečení..? né..Slovník a vyjadřování? ( ikdyž co někdy padá z Paris je dost drsný:D) ale jinak taky né..je sprostá jak dlaždič...skandály?... to tyk ne, ty maj obě...hudba..? Pink má drsnější hlas ale jinak mi to vcelku splývá..já fakt nevím! Je populární zpěvačka, ale NENÍ žádná rebelka, to označení u ní je směšný.
            • Re: Re: Re: Re: Re: rebelka...?těžko!!!

              Paris: ženská o si myslí že je nej na světě,a jak není coool,výstřihy a minisukně ..neustále s ěkým v posteli a s hromadou aférek.Celkově jiný styl než P!nk.
              Pink:dobrá zpěvačka která se nestydí říct svůj názor.. *7* ....
    • cajushka

      Re: rebelka...?těžko!!!

      No coment....XD
  • hannah22

    Lístky na pink

    Zdravím všechny fanoušky p!nk, chtěla jsem se zeptat jestli jste už někdo nekupovali lístky na pink přes www.sazkaticket.cz protože to tam vysvětlují strašně složitě, tak by mi pomohlo kdyby s tím měl někdo už zkušenost....
  • bred78

    koncert Pink

    Zdravím *4* jsem z Brna a nemám s kým jít na koncert,pokud jsi z Brna a blízkého okolí,tak se ozvi. *3*
  • wendy92

    Funhouse v T-music!

    Lidi hlasujte každý den v T-music chart pro PINK a Funhouse!!!
  • kde koupit lístek?

    cauky lidi kde muzu koupit listek na koncert pink ? odpoved prosim napiste na emeil bara.makuchova@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit