Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pink

    ahoj!!! Ja také nemám s kým vyrazit na PINK,mám lístek na stání k pódiu(sever). Tak pokkud budeš chtít,můžem se domluvit...
  • best pink

    Tak konečně lidi mám lístky na PINK.Sehnala mi je má kámoška v Praze.Už se na koncert best zpěvačky moc těším a doufám, že se tam potkáme!!!!pa pá *4*
  • hammi

    pink 2009

    Kdo bude na stání
  • hammi

    Pink 2009

    Ahoj jsem z Pardubic a chci jít na Pink můžu se připojit k někomu nechci jít sama. Tracyp@seznam.cz
  • koncrt PINK

    Ahojky...nemel by nekdo zajem jit se mnou na koncert Pink...nechce se mi jit samotny..mam listek k podiu...tak jestli je na tom nekdo podobne,tak mi pls pisnete *13* na...lucie.mjs@seznam.cz
  • koncert P!nk

    Ahojte *3*
    19.11.2009 se chystáme s přítelem na koncert P!nk, máme lístky pod podium. Pojede někdo z Olomouce?
    • kresalka

      Re: koncert P!nk

      pojedu JA z Olmu a uz se nemuzu dockat:)Bydlim v Holici a ty?
      • Re: Re: koncert P!nk

        Ahooj:) bydlim na Jablonského to je jak je Farmak a tak. *5*
  • LISTEK NA PINK

    ZDRAVIM VSECHNY MILOVNIKY P!NK !!!!
    MAM 2 LISTKY NA PINK ALE PRODAVAM JENOM JEDEN PROTOZE TEN DRUHY JE SAMOZDREJME MUJ ZE TEN KONCERT SI NEMUZU NECHAT UJIT :-) TAKZE POKUD MATE ZAJEM O LISTEK TAK JE TO STANI PRIMO PRED PODIEM A JE TO ZA 1500KC PREPLATITE 400KC ALE TEN KDO TAM CHCE JIT TAK MU TO VADIT NEBUDE JA JSEM MEL LISTEK OD DEALERA A PLATIL JSEM JESTE VICE PREFERUJI OSOBNI PREVZETI KLIDNE DOJEDU NEKAM TEL.608 155 747 SMS I VOLANI Tomáš *3* (P.S:KUPUJTE RYCHLE LISTKY K PODIU UZ NEJSOU !!!! TOHLE JE POSLEDNI SANCE !!!! *3* A JE TO ORIGINAL OD SAZKA
    • Re: LISTEK NA PINK

      Byla by moznost jeste zakoupit ten listek.... Byl bych strasne moooc vdecnej kdyby ano. Prosim ozvete se!! *4*
  • bezradna..

    Ahojky,jak ste kupovali listky,pres terminal?prosim napiste..
    • Re: bezradna..

      Ahoj... musis si prvně objednat tel lísteka na sazkaticket.cz tam ti pak přiřadí číslo... a pak pujdes někam kde mají terminály a řekneš jim že bys chtela koupit listek na Pink přes Sazku a nadiktuješ jim to číslo :)
      • kresalka

        Re: Re: bezradna..

        Moc ti dekuji za tvou ochotu!:)nakonec jsem si sehnala listek pri mem pobytu v Praze od prekupnika.priplatila jsem si ale stalo mi to za to..listek na P!nk a pod podium?.. splnil se mi sen!:)
        • Re: Re: Re: bezradna..

          Mě se taky splnil muj seen :) Aaa já už se tak těšííím :D
  • Dotaz

    Lidicky nevite jestli se da jeste sehnat listek na P!nk pod podium??dekuju predem za odpoved..ja totiz vubec netusim..
    • Re: Dotaz

      CAU PAJKO MAM NAVIC 1 LISTEK PRIMO POD PODIO POKUD CHCES TAK PRODAM CO TY NA TO?CENA BUDE 1500KC JE TO PREHRANE ALE JA JSME ZA TO DAL 1600KC A TO JSEM JESTE MUSEL JED 5 HODIN VLAKEM DO PRAHY JO TAKZE SI SPOCITEJ CENU VLAKU A LISTKY TAKZE ME LISTEK VYSEL NA NEJAKY 2600 I S CESTOU TAK TO MUSIM DAT ZA 1500KC ALE JINAK JE 100% ORIGINAL OD SAZKY POKUD MAS ZAJEM TAK SE DOMLUVIME A DAME OSOBNI PREVZETI CAU TOMAS
      • kresalka

        Re: Re: Dotaz

        Ahoj Tome,uz listek mam a koupila jsem ho od prekupnika pri mem pobytu v Praze.Stal me 1600kc takze jak ten tvuj..nicmene dekuji za tvou nabidku.
  • klapulinka

    koncert

    hojte..hej na koncert určitě půjdu, to si nenechám ujít, ikdyž se to mojí mamce moc nelíbí já tam prostě musím...prosím držte mi palečky, abych tam nakonec šla.Jinak s váma souhlasím, pink je skvělá a má úžasné písničky, tak doufejme, že se tam sejdeme,papa lidi *3* *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit