Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupím lístek

    Koupím lístek na koncert Pink pod pódium. Nabízím 1300 Kč.

    Kontakt warsow@seznam.cz nebo telefon 733 631 132 (pouze SMS!)
  • společne na Pink

    Ahoj chci se zeptat jestli by se se mnou nekdo nesesel nekde v praze bo pred O2 arenou ? Nechci tam jit sama.... Jinak mám listek k podiu :)
    • Re: společne na Pink

      AHOJ JESTLI NECHCES JIT SAMA TAK MI NAPIS NA ICQ 281 328 216 A DOMLUVIME SE ZATIM CAU TOMAS *3*
    • majdaa

      Re: společne na Pink

      ahojky, ja bych s tebou klidne sla, taky se mi nechce jit samotna *1* Mam taky stani u podia.. Jestli chces tak kdyztak napis sem nebo na mejl xmagda@seznam.cz *3*
  • veris-avril

    Váš názor na Pink?

    Napiš svůj názor na Paris na stránce http://vase--nazory.blog.cz/0907/va s-nazor-na-celebrity
  • cara

    Pink

    Je skvělá opravdu mám jí moc ráda =) její pisničyk sou krásný =)
  • miss.pajinqa

    Pink

    Pink je upa úža..má klásný hlas...a klásné píšničky! *3* Až na ten =´čes...:D mno..ale má fakt nádherný hlas!!! Už se těším na koncík!
  • koncik

    Ahojky chtela bych jet na ten koncik pink ale nechce se mi tam samotny tak dyby nekdo chtel tak bysme mohli jet spolu ..nekdo z okoli Zlina.Diky *3* dyztak mi napiste na mail Smiley2908@seznam.cz..mejte se
  • humanic

    vstupenky

    Ahojky.PLS já ještě nemám lístky a chci na sezení.KJde s te koupili ty vstupenky díky! *4*
    • reese

      Re: vstupenky

      ahhoj, vstupenky bys měl koupit na každé pobočče Sazky nabo na poště
  • zuzyna

    p!NK?

    no tuhle ženskou obdivuju....má určitě smysl pro humor už od pohledu prostě vyúadá jako super girl:)....líbí se mi její sty a její písničky...co víc k ní dodat?=*...jinka vlasy má čupesní ..dlouhý jí neslušely:D.. *3*
  • Odvoz z Teplic

    Nabízím pro někoho odvoz z Teplic na Pink a zpátky za 200,-. icq: 241299475
  • parket..a

    §

    když měla vlasy vypadala suprově, nechápu proč se tyhle hvězdy nechávaj úplně oškubat *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit