Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson II

OSOBNOST 22.7.2009 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lask1

    Blanket

    Je zlatý.
    A s tými dlhými vlasmi, pristanú mu.
    • torema

      Re: Blanket

      Jo přesně tak.
    • lilonely

      Re: Blanket

      Vypadá roztomile, trošku jak malej indiánek *14*
      • mylove

        Re: Re: Blanket

        Mě se taky moc libí *14* sekne mu to!
  • veronikak

    S Tebou

    Vím že je těžký slavit druhé Vánoce bez Tvýho milované tatínka.Ale Tvůj tatínek je tu s Tebou a dává na Tebe pozor je to Tvůj anděl strážný který kouká na Tebe s nebíčka a moc Tě miluje !!♥ Merry Christmas and Happy new year 2011 ♥♥ I love you ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • angie72

    Blanket...

    Koukám, že tu někdo řeší Blanketa a Michaela...
    Jen stupidní ignorant bude tvrdit, že Blanket není Michaela. Všechny tři děti jsou Michaela. Koukám, že zase někdo žere bulvár a věří každé stupiditě, kterou napíší...

    Blanket se narodil a byl světlý. Tehdy Bashir Michaelovi nevěřil v dokumentu, že má Blanketa s černoškou. Michael mu vysvětloval, že proto se černochům říká barevní, protože mají i světlou pleť a i modré oči, jako Michaelův otec Joe.
    Blanket se narodil a byl světlý, a teď je tmavý. Prince se narodil tmavý a je světlý. Taky se tvrdilo, že Prince I. není Michaelův a teď každý čumí, když se zjistilo, že má po Michaelovi vitiligo chudinka malej.
    Je to tak, že Michaelovo děti, když jsou s běloškou můžou být světlé pleti, ale až jejich děti můžou mít černoušky. Například Paris si vezme bělocha a může mít černouška. To se stává běžně. Stalo se to i tady v republice, že Česka s Čechem měli dítě a to se jim narodilo tmavé. Babička se přiznala, že byla dědečkovi nevěrná a její dcera se narodila z té nevěry...

    Když tomu nerozumíte, tak tady neurážejte a nepomlouvejte Michaela Jacksona. I pitva prokázala, že je stále schopný plodit děti, tak už klídek!!!
    • evushka_love_mj

      Re: Blanket...

      Naprosto souhlasím. Máš pravdu. Je fajn že to už konečně někdo napsal!! *4* *4*
    • Re: Blanket...

      ahoj souhlasim s tebou ve vsem ale nesouhlasim s tim ze se prince narodil tmavy-on se narodil svetly a navic mel blond vlasky a ani ted neni tmavy
      • angie72

        Re: Re: Blanket...

        Ahoj, Prince, když se narodil, tak měl tmavší pleť. Nebyl světlý jako teď. Blanket to měl obráceně, ale nebudu tě v tom ujišťovat. Každý vidíme svým okem, ale jsem ráda, že jinak souhlasíš. Mrzí mě ty názory, co se píší. Každý si jen přečte něco v bulváru a věří tomu, ale už neřeší co je pravda a hlavně, co je reálné...

        Měj pěkný den :-)
        • Re: Re: Re: Blanket...

          Nikdy se nedalo úplně věřit tomu, co v bulvárech píší či psali před deseti lety o Míšově životě, ale je pravda že tohle jsem nevěděla jako že mají taky problémy s barvou kůže nebo že ji měly jinou než teď.
          Dřív jsem o tom hodně četla snažila se najít pravdu, ale musela jsem se neustále rozčilovat, to jak zavádějí do jiných věcí, to, jak všechno překrucují... čemu mám věřit? děs, divím se že mi ještě nedoporučili pobyt na psychiatrii...
          Ale jsem moc ráda, že jsou i takoví lidi jako já. Byla bych moc ráda kdybych si s někým mohla o Něm popovídat, šlo by to? *4* *4*
        • janicka.voj

          Re: Re: Re: Blanket...

          ne nesouhlasim tebou-prince I byl blondacek a svetly a blanket tmavy od narozeni,koukej na fotky lepe *15* pa
          • angie72

            Re: Re: Re: Re: Blanket...

            Víš a já zase vím, že ty nemáš pravdu. Viděla jsem fotky, když se narodil Prince I., když mu byl tak týden, 14. dní. Pleť měl tmavou a vlásky taky, ale to je jedno. Pro mě je důležité, aby byli všechny tři děti Michaela v pořádku, a abych dobře vedla odkaz Michaela Jacksona...
            Nemůžeš porovnávat fotky, když mu bylo tak přes půl roku a výš. Děti se mění, ale nebudu ti brát tvůj názor. Máš na něj právo...

            Jinak jsem koukala na pěkná videa, co jsi udělala. Moc hezký, fakt...
  • zuzanka666

    Narozky

    Všechno nejlepší Blankete hlavně sílu a abys potkával jen lidi kteří to s tebou budou myslet v dobrém.Mám tebe i tvé sourozence velmi ráda a neustále na vás myslím *14*
  • bambusak

    Zlato...

    vše nejlepší... a snad už krásný, veselý a šťastný další, teď už osmý rok!
  • tea301

    Všechno nejlepší

    omlouvám se popřeju ti až dnes všechno nejlepší a doufám, že už je ti alespon trochu líp po odchodu tatínka, užij si další roky, které máš předsebou a doufám, že půjdeš ve stopách otce *14*
  • Blanket

    On je tak roztomilej *14* hlavně ty jeho vlásky *14* *15*
  • mischicka

    happy birthday

    všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka a úsměvů přeje Mishicka *14* *3*
  • gejbina

    Přeuji ti všechno nejlepší k tvým 8 narozeninám...jsi naprosto úžasný stejně jako tvůj bratr a sestra a hlavně tatínek Michael Jackson, MILUJU VÁS!
  • janikoz

    Všechno nejlešpší!

    Všechno nej Blankete, ať se Ti splní všechno co si přeješ *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit