Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson II

OSOBNOST 22.7.2009 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticia
    😇
  • Máš pravdu.
  • Spíš by se mělo napsat jeden z nejlepších zpěváků všech dob, někomu se třeba líbí více někdo jiný.
  • Pro Blanketa a jeho sourozence to musela být hrozná rána, nechápu jak to mohli zvládnout překonat a dnes mají na tvářích úsměv. Ale mají ho tam protože by Michael chtěl aby se smáli a užívali života. Kdyby mi umřel táta, máma by mě nechtěla a měla by mě vychovávat babička tak to bych asi neunesla, obdivuju jeho a Prince s Paris za to jak byly tenkrát stateční a žijí život jaký by chtěl jejich táta aby žili. Jo a máte pravdu za Michaelovu smrt může Conrad Murray jeho doktor, on ho vlastně zabil a je to teda pěknej ha'zl i když to je pěkně slabý slovo!
  • souhlasím
  • michaelovi nezlihalo srdce on mal doktora ktory mu dal lieky ktore prenho boli smrtiaca davka vraj s jeho smrtou mala docinenie aj vlada napr prezident obama
  • Michael Jackson byl král popu a legenda nejlepší zpěvák všech dob doufám že ty taky takový budeš
  • MJforever
    Všechno nejlepší k narozeninám Blankete ♥ Michael by byl pyšný jaký krásný a chytrý klučík z tebe vyrostl ♥ Jak ten čas letí...skoro před čtyřmi lety jsi plakal na otcově pohřbu a teď jsi už velký kluk. Jsi mu podobný čím dál víc! Roztomilý a krásný, celý Michael. :) Ještě jednou ti přeji jenom to nejlepší! ♥ Michael na vás všechny kouká z nebíčka a dává na vás pozor! Mám tě ráda! ♥
  • sasa87
    Happy Birthday
    vše neljlepší k tvým 11.narozeninám které máš.Moc hezky se je užij mám te moc rada.Tatinek na tebe kouká s nebíčka a dáva na Tebe pozor.
  • Happy Birthday

    vše neljlepší k tvým narozeninám které máš.Moc hezky se je užij mám te moc rada.Tatinek na tebe kouká s nebíčka a dáva na Tebe pozor.
  • veronikak

    Happy Birthday

    Blanketku všechno nejlepší k tvým narozeninám hodně štěstíčka,lásky hlavně hodně zdravíčka.At' se ti splní všechny tajná přáníčka které máš v srdíčku.Vím,že ti chybí tvůj tatínek ale tvůj tatínek je andělíček který na tebe s nebíčka davá pozor.Mám tě ráda Blanketku ♥♥♥♥
  • laduss

    Re: Happy Birthday

    já se přidávám.. nechce se mi to psát vzlášt *3*
  • mischicka

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší Blankete, hodně štěstíčka, lásky a úsměvů :) všichni na vs myslíme a pejeme jen to nej *3*
  • veronikak

    S Tebou

    Vím že je těžký slavit druhé Vánoce bez Tvýho milované tatínka.Ale Tvůj tatínek je tu s Tebou a dává na Tebe pozor je to Tvůj anděl strážný který kouká na Tebe s nebíčka a moc Tě miluje !!♥ Merry Christmas and Happy new year 2011 ♥♥ I love you ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • Blanket

    On je tak roztomilej *14* hlavně ty jeho vlásky *14* *15*
  • zuzanka666

    Narozky

    Všechno nejlepší Blankete hlavně sílu a abys potkával jen lidi kteří to s tebou budou myslet v dobrém.Mám tebe i tvé sourozence velmi ráda a neustále na vás myslím *14*
  • tea301

    Všechno nejlepší

    omlouvám se popřeju ti až dnes všechno nejlepší a doufám, že už je ti alespon trochu líp po odchodu tatínka, užij si další roky, které máš předsebou a doufám, že půjdeš ve stopách otce *14*
  • xcornelia14

    Vše nej

    Hodně štěstí, a at se ti to doma zlepší!;)
  • terezias

    8

    šťastné narozeninky... *14*
  • janikoz

    Všechno nejlešpší!

    Všechno nej Blankete, ať se Ti splní všechno co si přeješ *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit