Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson II

OSOBNOST 22.7.2009 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Blanket...

    Nikdy se nedalo úplně věřit tomu, co v bulvárech píší či psali před deseti lety o Míšově životě, ale je pravda že tohle jsem nevěděla jako že mají taky problémy s barvou kůže nebo že ji měly jinou než teď.
    Dřív jsem o tom hodně četla snažila se najít pravdu, ale musela jsem se neustále rozčilovat, to jak zavádějí do jiných věcí, to, jak všechno překrucují... čemu mám věřit? děs, divím se že mi ještě nedoporučili pobyt na psychiatrii...
    Ale jsem moc ráda, že jsou i takoví lidi jako já. Byla bych moc ráda kdybych si s někým mohla o Něm popovídat, šlo by to? *4* *4*
  • přání

    Happy Birthday Blankie!!! I'm your fan!!! I love you. *4*
  • maki12

    vše nejjjj.....

    všechno nejjjjlepší
  • baluska1

    Vše nejlepší=o*

    Všechno nejlepší Blankete
  • nikkyt

    =)

    Všechno nejlepší k osmým narozkám *3*
  • gejbina

    Přeuji ti všechno nejlepší k tvým 8 narozeninám...jsi naprosto úžasný stejně jako tvůj bratr a sestra a hlavně tatínek Michael Jackson, MILUJU VÁS!
  • bambusak

    Zlato...

    vše nejlepší... a snad už krásný, veselý a šťastný další, teď už osmý rok!
  • mischicka

    happy birthday

    všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka a úsměvů přeje Mishicka *14* *3*
  • angie72

    Zlatíčko moje...

    Přeji Ti, abys byl v životě úspěšný, abys nepoznal bolest, abys šel tou samou cestou, jako Tvůj tatínek Michael Joe Jackson.

    Jsi úžasný jako Tvoji sourozenci a moc Vám všem posílám lásku a pohlazení...

    Váš tatínek je s Vámi pořád a je moc hrdý, že jste tak úžasní ♥♥♥
  • love.kate.love

    happy birthday

    Happy birthday ,Blanket..... *4* *9*
  • eve-lyn

    ..

    Všechno nejlepší ke krásným osmím narozeninám!happy birthday Blanket
  • :-*

    Happy Birthday Blanket :-* I Love You :-* *3*
  • Všecinko nejky..

    zlatíí...Mám tě mocinky moooc ráda,a chci aby si byl jednou takový jako tvůj tatínek...Ještě jednou všechno NEJLEPŠÍ *14* *14* *14*
  • anet.k

    Všechno nejlepší :)

    Vůbec jsem dopředu nevěděla, že má dnes princ narozeniny:) překvapilo mě to :)
    Fakt si MOC moc přeju Krásné 8. narozeniny. Jsou to 1. narozeniny, které jsou bez tvého milovaného tatínka :( určitě se ti o něm aspoň zdá :)
  • pajka52

    *

    Happy Brithday Dear Blanket. ♥♥♥♥♥
  • sasa87

    sasa87

    Vše nejlepší k tvým osmým narozeninám,bohužel jsou to tvoje první narozeniny po smrti táty,ale táta na tebe kouká s nebe.A měl Tě moc rád, a i tvoje sourozence.Hodně štestí a hlavně zdraví.Ti přeje fanynka tvého otce. *14* *14* *14*
  • xlenniex

    HAPPY BIRTHDAY, BLANKEEET! (:

    Všechno nej, nej, nejlepšííí(: We LOVE you! ♥
  • dogpile

    vše nejlepší

    ať seš čí jseš!!!!!!!!!!!§ *1*
  • evushka_love_mj

    Re: Blanket...

    Naprosto souhlasím. Máš pravdu. Je fajn že to už konečně někdo napsal!! *4* *4*
  • Helena ?????

    to jméno matky si někdo vymslel? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit