Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson II

OSOBNOST 22.7.2009 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobby

    Prince

    Njn celej taťka *14* .
  • .....

    Muck,Muck broučínku malej!!! *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Byl to nevlastní syn...

    ...TRUBKO...Ani newiš jak to bylo,tak nám to tady nerozmlouvej!!!! *16*
  • angie72

    Re: Re: Re: Re: Blanket...

    Víš a já zase vím, že ty nemáš pravdu. Viděla jsem fotky, když se narodil Prince I., když mu byl tak týden, 14. dní. Pleť měl tmavou a vlásky taky, ale to je jedno. Pro mě je důležité, aby byli všechny tři děti Michaela v pořádku, a abych dobře vedla odkaz Michaela Jacksona...
    Nemůžeš porovnávat fotky, když mu bylo tak přes půl roku a výš. Děti se mění, ale nebudu ti brát tvůj názor. Máš na něj právo...

    Jinak jsem koukala na pěkná videa, co jsi udělala. Moc hezký, fakt...
  • janicka.voj

    Re: Re: Re: Blanket...

    ne nesouhlasim tebou-prince I byl blondacek a svetly a blanket tmavy od narozeni,koukej na fotky lepe *15* pa
  • angie72

    Re: Re: Blanket...

    Ahoj, Prince, když se narodil, tak měl tmavší pleť. Nebyl světlý jako teď. Blanket to měl obráceně, ale nebudu tě v tom ujišťovat. Každý vidíme svým okem, ale jsem ráda, že jinak souhlasíš. Mrzí mě ty názory, co se píší. Každý si jen přečte něco v bulváru a věří tomu, ale už neřeší co je pravda a hlavně, co je reálné...

    Měj pěkný den :-)
  • Re: Blanket...

    ahoj souhlasim s tebou ve vsem ale nesouhlasim s tim ze se prince narodil tmavy-on se narodil svetly a navic mel blond vlasky a ani ted neni tmavy
  • angie72

    Blanket...

    Koukám, že tu někdo řeší Blanketa a Michaela...
    Jen stupidní ignorant bude tvrdit, že Blanket není Michaela. Všechny tři děti jsou Michaela. Koukám, že zase někdo žere bulvár a věří každé stupiditě, kterou napíší...

    Blanket se narodil a byl světlý. Tehdy Bashir Michaelovi nevěřil v dokumentu, že má Blanketa s černoškou. Michael mu vysvětloval, že proto se černochům říká barevní, protože mají i světlou pleť a i modré oči, jako Michaelův otec Joe.
    Blanket se narodil a byl světlý, a teď je tmavý. Prince se narodil tmavý a je světlý. Taky se tvrdilo, že Prince I. není Michaelův a teď každý čumí, když se zjistilo, že má po Michaelovi vitiligo chudinka malej.
    Je to tak, že Michaelovo děti, když jsou s běloškou můžou být světlé pleti, ale až jejich děti můžou mít černoušky. Například Paris si vezme bělocha a může mít černouška. To se stává běžně. Stalo se to i tady v republice, že Česka s Čechem měli dítě a to se jim narodilo tmavé. Babička se přiznala, že byla dědečkovi nevěrná a její dcera se narodila z té nevěry...

    Když tomu nerozumíte, tak tady neurážejte a nepomlouvejte Michaela Jacksona. I pitva prokázala, že je stále schopný plodit děti, tak už klídek!!!
  • Re: blanket

    joo máš pllavduuu!!je tak loškošnýýýýý *14* *14*
  • mischicka

    Re: blanket

    jjj je to brouček *14*
  • tea301

    blanket

    blanket je majkímu tak strašně podobný!! je to takové malé sluníčko! musí jít ve stopách majího!! *14*
  • mischicka

    Blanket

    Blanket je ten nejroztomilejší 7 kluk na světě...a je taky podobný Majkímu... I LOVE MAJKÍ AND HIS CHILDREN *14*
  • torema

    Re: michael is best singer

    Zlatý, sladký, nádherný. Prostě je to syn Michaela. *4*
  • michael is best singer

    Blanket je cely tatinek,rekla bych ze mu je nejvic podobny *4* Chudacek malej... *9*
  • torema

    Re: Blanket

    Jo přesně tak.
  • zanesskaaaa

    Re: Blanket...

    Přesně tak Angie.. když dáš do řady třeba 100 černochů, tak žádný z nich nebude stejně černý.. to je jasný!
  • zanesskaaaa

    Re: Re: Re: Tak ta dětská fotka to rozsekla!

    Jo a nakonec se ukáže že jeho otcem jsem já.. jste dementní všichni.. je jedno kdo je jeho Biologický otec, ale kdo ho vychoval.. což, jak je známo *15* , dělal Michael..
  • Re: Re: Blanket

    až mu bude 100 tak bude tak hezkej jako v sedmi chtěla bych vydět tebe jak vypadáš !!!
  • Blannket

    Blanket je hezkej 7 letý kluk a neurážejte ho tu chudák přišel o otce a vy mu takhle nadáváte!!!!
  • baluska1

    Celý Majkí

    Je to prostě celý Majkí.Až bude velký bude jako on,si myslím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit