Přejít na výpis diskuzí

Quentin Tarantino

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • QT

    Pulp Fiction, Kill Bill -- co dodat? Najlepsi reziser, ktoreho poznam/a poznam toho hodne.../. Kult, jednoznacne kultovy chlapik
  • Jak už napsal "je divnej" Quetin to v hlavě nemá v pořádku ale to ho dělá tim nejlepším režisérem těch nejlepších bláznivejch filmů *1* *1* *1* *1* *1* *14* *3* *1* *1* *4* *4* *5*

    Protože jenom někdo jako on dokáže vytvořit něco tak superskvělího.

    To je pravej umělec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pulp Fiction

    Pulp Fiction .... co dodat prostě jeho nejlepší film... Kill Bill je proti tomu sračka
  • JE PROSTě JINEJ!!!

    Tarantino je podle mě jeden z hodně mála režiséru součastnosti, kterej dokáže udělat Film, u kterýho nevíte co si máte myslet. Chvíli se smějete, pak nemůžete zavřít oči, pak je nemůžete otevřít, pak se zase smějete a většinou to končí tak, že se smějete a sami sobě se divíte, proč se tomu směju?! Viz scéna vytrženého oka v Kill Bill vol.2. Celý kino se smálo, ale přitom jim v hlavě probleskovalo: To jsem jako úchyl? Qin prostě dělá filmy, který ve Vás zůstanou.
  • *Jeho mistrovská režie a geniální scénáře jsou vrcholem kinematografie.Výborně vybraný hudební doprovod ve filmu dokonale zapadá.Celý vtip je v tom,že člověk i když se dívá na jeho filmy podesáté,stále se dobře baví a přichází na stále nové narážky,propletenosti dějě a vynikající dialogy,které vám vlezou pod kůži a už nepustí.V příběhu odhalující se nové souvislosti a propletenosti děje s vynikajícím střihem,kde nůžky kmitají na nejvyšší stupeň.Quentin začátkem devadesátých let proslul jako svěží,drsný i černohumorný vypravěč,který vnesl do tradičních amerických archetypů nový život.Filmový maniak alias "Magor z videopůjčovny"Pro diváky,kteří si pustí řemeslo od Quentina Tarantina dostanou co můžou očekávat (kvalitu).
    *** Tam kde ostatní režiséři dokazují své vrcholy,tam si Tarantino pohrává a přidává další detaily k dokonalosti ***
  • Quentin Tarantino

    Quentin Tarantino je skvělý režisér, skvělý scénárista, dobrý herec, geniální člověk a přitažlivej chlap *14*
    • pavel12355

      Re: Quentin Tarantino

      ty si se zblaznil dyt je to blazen i na ty
      fotce
  • ..........

    me se ty jeho filmi vubec teda nelibi jedinej snad kill bill jinak žadnej.. *5*
    • Re: ..........

      i ten byl moc přehnanej!!
    • Re: ..........

      ..no tak to mluví o tom, že tvůj smysl pro humor je absolutně nulový......a úplně postrádáš fantazii! Tečka
      • kiss.miss

        Re: Re: ..........

        jak vidim tak nejsem jedina vid *1*
  • Best režisér se u mě nikdy nevystřídá.Určitě to je Quentin, to se fakt nikdy nezmění. Všechno nejlepšííí!§ *3* *4* *4*
    A všechno nejlepší tvejm filmům.

    Dneska jsem si pustila 3x autozabijáka, je to sice jeho nejslabší výkon ale můj nejoblíbenější. *4* *2* *2* *2* .... Pak samozřejmě i Pulp Fiction, Sin City, Kill Bill, Gauneři a Hanebný Pancharti.

    Navíc Quentin je beran... Jako jááááá!!! *1* *3* *3* *4* *5*
  • kiss.miss
    pravě sem viděla hanebny pancharty a musim říct že tenhle film se mu povedl:-)
  • Pulp Fiction, Gauneři, Kill Bill, co dodat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit