Přejít na výpis diskuzí

Quentin Tarantino

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarantino

    Podle mě je to dobrej režisér a jeho filmy mám ráda, ale občas mi tak trochu připadá,že je fakt dost zvláštní.
  • Bourák

    Můj nejoblíbenější filmový režisér je to prostě bourák tenhle Quentin Jerome Zastoupil
  • Zdravím, tenhle týpek je fakt vostrej, viděla jsem zatím bohužel jen 5 jeho filmů a všechny byly skvělý...akorát nechápu, proč každej mluví jen o Pulb Fiction nebo Kill Billu? Viděl jste někdo třeba Jackie Brown nebo Natural born killers? To jsou pořádný pecky, ale už ne tak známý...sežeňte, mrkněte na to a už nebudete zpívat jen o Pulb Fiction...a to nemluvím o jeho výběru hudby, vždycky si na to pozve nějakou kapacitu a stojí to za to. Zkuste si poslechnout nějakej jinej soundrack než z Pulb Fiction a uvidíte sami :-) PIC*
  • Divoky dětství

    QT musel podle me mit opravdu silene divoké dětství,protože ty jeho filmy jsou opravdu,no ono se to snad ani ned popsat...Vemte si treba takovy film Planet Terror s zenou,ktera ma misto nohy kulomet...Reknete,ze by se vam v hlave neco tak uchylneho splodilo..Neodvazim si rict,ze nema kvalitni fimy,ale normalni opravdu neni...
    • Re: Divoky dětství

      ale hlavním režisérem planety terror byl rodriquez a ne tarantino;) tarantino spíš zaujímá diváky destrukcí časové linie filmu a zmatením diváka
  • Nejlepší režisér na světě.Jeho podání a formulování je unikát a stále je to něco nového. *5*
  • cvok

    totální magor,kterýho nejde nemít rád,pulp fiction je zásadní šleha 90.let
  • viděla jsem dost jeho filmů a můžu říct že je jedním z režiserů jehož snímky nenechávají nikoho klidným.nebojí se dát do snímků morbidní věci při kterých si člověk říká je to vůbec možný?(viz scéna pulp fiction jak tam chlap znásilnuje chlapa)avšak umí dobře rozebírat postavy i z psychlogickýho hlediska.Podle mě jeden z nejlepších filmových režisérů současnosti:-)jeho film si nikdy nenechám ujít
  • terezxd

    Narozky

    Všechno nejlepší, Quentine! seš nejlepší!,, to mi připomíná, že se asi dneska znova podívám na hanebný pancharty *14*
  • clever.girl11

    tarantino

    Heh nekterym prispevkum se musim smat, kdo nepochopil Tarantina, nepochopil svet showbysnysu a filmovy svet celkove... tezky vysmech...

    Ale tak je asi zrejme ze "deti" jeho filmy nikdy nepochopi....
  • O tom to je

    Všechny jeho filmy jsou založený o tom že je to ulítlý, pulp fiction je třeba výbornej film, Scénář úžasnej a má v nich dobrý záběry *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit