Přejít na výpis diskuzí

Rachel Weisz

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johnlennon96

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší k 39 narozeninám *4*
  • :)

    Všechno nejlepší k narozeninám Rachel *4*
  • johnlennon96

    Re: Re: Skoda...

    přesně trojka je bez Rachel na h*vno
  • Re: Skoda...

    presne
  • KEANU

    V Constantinovi je nejlepsí mohl by byt Constantine 2. To by bylo moje nejvetsi prani. Ale kdyby tam s ni nehral Keanu Reeves stal by ten film za hovno. Keanu je neej herec. A krasnej.... *14* *14* *14*
  • jjannissekk

    Re: Skoda...

    Máš úplnou pravdu,s Rachel ta mumie byla aspoň o něčem,teď to není ono,plně souhlasím.. *16* *9*
  • Všechno nejlepší

    Všechn nejlepší k 38. narozeninám Rachel! *4*
  • marksicek

    Skoda...

    Mumie 3 je bez ni na prd... a dost mi tam chybí... je to skoda... *9*
  • marksicek

    Re: Jako

    me taky a dost... *9* *5*
  • marksicek

    Re: Vše nej

    ja taky... *3*
  • baluska1

    Vše nej

    Přeji ti vše nejlepší k narozeninám
  • PLetýnka

    Máte pravdu..taky jsem úplně otrávená,že už nehraje v Mumii 3...film dobrej,ale ona tam chybí..
  • Rachel Weisz

    Tak na úvod bych řekl že Rachel Weisz se mi moc líbi ve filmech Mumie a Mumie se vraci chtěl jsem jí i v 3jce ale ti skurvení zmrdi tam radší naserou nějákou umrdlou blonďatou píču co si omrdne bednu na hnědo a machruje!!!!To fakt skurvili do piče!!!!!Jojo je to opravdu poděs,ta kvalita Mumií je v piči jen kvůli skurveným debilům co točí pičoviny!!!!!Ty skurvený prachy skurvý všechny všichni za prachy jste schopní i hovno sežrat!!!!!Já ne!!!!!!!A fakt bych chtěl a chcu,vysvětlení proč tam Rachel Weisz nehrála,teď nymslím na to,že si řekla mám dost prachů za dva díly,ale citově proč nevzala roli Eve po 3!!!!???!!!!Bylo by to magicky přitažlivé a taky originální!!!!Kurva já být hercem a hrál bych v nějáke serií tak bych zůstal do konce všeho!!!!!Potom proč tam hraje ten skurvený ťamanský skrček Jet-li ten debílek tam i stěma ostatníma debilama nemá co dělat kurva!!!!!!!!!!Akorát Mumie 3 všichni skurvili těma cizíma tlamama a skurvili potenciál celé serie!!!!!Ne Mumi 3 si strčte do piče zmrdi,tak tohle je už fakt konec všech a všeho!!!!!Běžte dohajzlu vy prachochtiví zmrdi!!!!!!!!!!!!!!
  • chybí FILM :

    SEXUÁLNÍ REKONSTRUKCE - 2003
    její 1 produkční film
    Vynikající !
    hraje tam jednu z hlavních rolí.
  • Jako

    taky me sere ze nehraje ve 3 mumie ale vypada moc mlade *8*
  • rachal

    Rachel je naozaj najkrajšia herečka akú som kedy videla. Niekedy mi pripadá ako z úplne iného sveta. Je jednoducho očarujúca. Rola Evelyn jej veľmi pristala. Je škoda, že nehrá v múmií 3 ale iste to zakamufluje jej nejaký ďalší super film. Jej náhradníčka v 3 na ňu ani z ďaleka nemá. Neviem od kiaľ ju vzali.
  • elle77

    Re:

    To je pravda,pokud ovšem nepočítáme to že když byla v roce 2002 v Česku tak si pro sebe zabrala 13 hotelových pokojů a z toho 9 apartmánů. *9*
  • ...

    V Múmii 3 nehrala kvôli tomu, že má malého syna a nechcela ho na 5 mesiacov kvôli nakrúcaniu v Číne opustiť. Scenár nikdy nečítala.
  • mumie 3

    proč tam nehraje????Byla v mumii suprová a ta maria bello na ni nemá.rachel vždy bude pro mě evelyn.:):):):)
  • majda005

    Constantin

    nejlepší byla v Constantinovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit