Přejít na výpis diskuzí

Rachel Weisz

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jooo

    Mně se nejvíce líbila v Nepříteli před branami, byla a je skvělá!!! *3*
  • Super herečka a dobrá kost. mě se nejvíc líbila v Nepřítel před branami a Mumii. *14*
  • Rachel je proste nej a nikdo jinej nema na to aby ji mohl vyhodit z obrazovek! Jsi nejlepsi Rachel! *3*
  • Tahle herečka je prostě nej ze všech nikdo na ni nemá je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnáááááááááá áááá!!!!!!!
  • Rachel Weisz a Angelina Jolie jsou moje neeeeejoblíbenější herečky!!!!!!!
  • Rachel se mi libi v kazdym filmu je kraaasnaaaa ........teda ale dostala me jedna hovadina.......pry je to zena kyprejsich tvaru *9*
  • v constantine bez komentare proste super *4*
  • v constantinu je super *3* *4* *5* *16*
  • nejhezčí

    Rachel je nejhezčí herečka,co znám.Nejvíce se mi líbila v Mumii a v Chladnokrevně
  • Rachel

    Rachel je opravdu skvělá herečka. Nejvíce se mi líbila asi v Mumii. Tam se do té role doslova vžila. Ale také Constantine, kde hrála také opravdu nádherně... ;-)
  • Skvělá herěčka

    Rachel Weisz je krásná a skvělá herečka.Nejvíc mě zaujala ve filmu Constantine.Těším se na nové filmy ve kterých se objeví.
  • fakt krasavice.pro takový ženský stakovím pohledem se umírá
  • Mumie

    Rachel je fakt bezva,mám ráda filmy ve kterých hraje,hlavně Mumii.
  • :)

    Jo, jakby taky taková herečka (a ženská) nemohla bejt dobrá:). Přijímám nabídky, kdo by mi mohl poskytnout její filmy ;)...
  • Jo Rachel je nejlepší.V Mumii byla super.
  • Je dobrá

    Rachel se mi hrozně líbila v mumii,tam byla prostě neodolatelná!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit