Přejít na výpis diskuzí

Rachel Weisz

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: rachel.7

    Ja nechápu proč rachel nehraje v mumii 3?????????????????????????????????? ?????? *7* *9* *16*
  • Re: rachel.7

    Fakt moje taky. *15* *3* *1*
  • mitricka

    škoda..

    proč sakra nehraje i v mumii 3??? dyť to sehrála úpa nejlíp *14* *14* *14*
  • Re:

    fakt jo?????????? *1* *1* *1*
  • Nice Birthday

    Dnes má tato herečka narozeniny.Je jí už 37 let.Chci jí touto cestou popřát-Happy Birthday and Good Luck a souhlasím s těmi,co píší,že byla dobrá ve filmech Mumie 1 a 2.Je to i hezká žena.
  • Re: Je dobrá

    Jo to je pravda. *1* *3* *4*
  • RACHEL WEISZ

    Rachel je nádherná ženská a vynikající herečka,takovou chci!!! *4* *15*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Re: nejhezčí

    jo.to máš pravdu. *4*
  • nej nej herečka

    rachel je nejhezčí a nejlepší herečka kterou znám,vubec není namyšlena a je sama sebou.nej nej film mumie1,2 *1* *4* *3* *4*
  • nej nej herečka

    rachel je nejlepši a nejhezči herečka kterou znam,vubec není nafoukaná a je sama sebou.Nejvíc se mi líbila v mumii 1 a 2,constantinovi a řetězove reakci. *4* *5* *1*
  • Re: RACHEL WEISZ

    To myslíš vážne???
  • Re: RACHEL WEISZ

    Ahoj. Mne by zajímalo jestli prdí a grgá na veřejnosti. Třeba by jsi to mohl vědět když se s ní tak znáš?
  • RACHEL WEISZ

    Tak s touhle herečkou jsem strávil 2 dny a a ty dva dny jsem o ní zjistil že narozdíl od někoho vůbec není namyšlená,nikdo pro ní není podřadnější a hlavně umí dobře hrát. V Praze právě natáčí film The Brothers Bloom, kde hraje i Adrian Brody (PIANISTA). =)) *3*
  • :-(((

    Čo hovoríte na to, že nebude v Múmii 3? :´´(
  • jako jedna z mála hereček má opravdu charisma!
  • Mumie

    Je to suprová herečka!!!!!!!!Nejvíc se mi líbila v mumii....Nechecete si semnou o ní založit blog??????????Prosím pište mi na mail
  • Rachel je nejlepší v Mumii , ale hraje dobře ve všech filmech. *1*
  • Rachel, je jednoznačně nejhezčí žena pod sluncem. V Mumii se vrací jí to sluší nejvíc. *3*
  • rachel weis je ta nejhezčí a nejlepší zpěvačka pod sluncem,nejvíc se mi líbila mumie *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit