Přejít na výpis diskuzí

Ralph Fiennes

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky nezapomínejte že hrál Eugena Oněgina ve filmu "Oněgin" z roku 1999. Zahrál to úchvatně!!! A skvěle mu sekundovala herecká partnerka Liv Tyler, která hrála Taťánu.
    • Oněgina jsem ještě neviděla, ale rozhodně se to chystám napravit. Dnes se budu dívat na film V Bruggách, tak se na Ralpha opět těším. *8*
  • Janulin souhlasím s tebou! Taky jsem "náctiletá blbka",ale Biber,Pattinson atd. mě vubec neuchvacují. Nejvíc mě uchvacují chlapi s velkým charismem a krásnými kukadly :P Ralph Fiennes...nádherný chlap!
  • Ačkoliv jsem blbá puberťačka a mými idoly by meli být Justn Bieber a Robert Pattison tak sem teď na rovinu píšu, že jsou to všechno ulízaní šamponi s vymydleným mozkem a nejtalentovánějším a nejkrásnějším hercem je Ralph Fiennes. Ať už hraje hajzla nebo dobráka, vždy jsou to role toho kalibru, že jen kroutím hlavou proč nemá alespoň pět Oscarů. Pro mě navždy nejlepší herec na světě a doufám, že letos dostane oscara za vedlejší roli
  • beautifullollipop

    =O*

    sorry výraz..=oD
  • beautifullollipop

    =o*

    ty oči ten víraz no já bych se pro něj rozkrájela..♥=o*
  • miluju ho

    Ralph je ten nejlepší herec... miluju ho ve filmu Shindlerův seznam, ale i v jinejch. JE DOKONALEJ !!!!!
  • Sexoušek :D

    Tý jo, to je aspoň sexappel,........omg. nechtěla bych ho potkat sama v lese, by hrozilo, že skončím za katrem za sexuální obtěžování *15* *15* *15* *15* *15* no mňam
  • p.petulkaa33

    .............xD

    prej má obří penisxDDDDDDDDDDDD
  • Voldemort

    Volddmort,je nej jen v HP 4,5,7. *3* *4*
  • i-v-a-n-a

    Lord Voldemort

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ,RALPHE! *4*
    • patrikvotava467

      Re: Lord Voldemort

      on je angličan
      *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit