Přejít na výpis diskuzí

Ralph Fiennes

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    No,podle mě je to krásný a skvělý herec, který Voldemorta zahrál výborně.Sice ten nos...no nic, ale podle mě je to výborný a krásný herec.Může hrát cokoli.Když chce,tak může hrát hodného, když chce tak může hrát zlého.
  • no aspon, ze Ralph je opravdu vyborny herec...vy kdo jste zatim HP4 nevideli se bezte podivat do kina, ze lip snad nemohli vybrat, zahral to skvele, zlo z neho primo cisi, ani ho nemuseli moc maskovat....
  • stejně byl nejlepší v Schindlerově seznamu.
  • Remus

    Remuska by zahrál líp než ten vypatlanec co ho hraje... Voldemortova role mu vůbec nesluší! Štve mě že mu nakonec tu roli nedali...
  • COOŽŽŽEEE???

    TOHLE ŽE JE VOLDEMORT??? TAK TOHLE TEDA NEEE!!! JOHN MALKOVICH, CHRISTHOPHER LEE...TO JO!!! ALE TENHLE HEZOUN???? TO UŽ ROVNOU MOHLI DÁT PIERCE BROSNANA, BANDERASE NEBO DEPPA...
    • Re: COOŽŽŽEEE???

      Nikdo by ho nezahrál lépe než Rlaph,má přesně ty majestátní pohyby jaké má Lord Voldemort mít!!!!!!!!!
  • Docela mě překvapilo že bude tento herec hrát Lorda Voldemorta ve 4. díle Harryho Pottera. Stejně by mi ale víc seděl John Malkovich.No to je jedno.....................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit