Přejít na výpis diskuzí

Renée Zellweger

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože co to píšu !!!!! *9* Diť to je naprosto skvělá herečka !!!! *1*
    • Re:

      bože můj ! kolik ti je ??? podivej se, kolik chyb jsi udělala v těch pár větách ... no musím se ti smát :D :D
  • Vím že nemůže za svůj vzhlet třecejenom já taky ne...třece jenom když se podívám na svůj ksicht...no prostě hrůza *9* !!!! Ale ten prasečí ksicht to je hrůůůůzzaaaa!!!!! Ale film Briget Jons Byl dobrej!! *14*
  • René

    To,co předvedla v Chicagu je prostě dokonalý!!! Myslim si, že je to herečka s velkým "H" a má obrovský charisma...prostě bombaaa *14*
  • Je nej!

    Reneé is best *14* *15* Je to nej nej nej herečka jakou znám!!! Stačil jeden film a hned se mi "dostala pod kůži" *3* Souhlasím s Agátou!! B.Spears má miliony fanoušků a to nic neumí!!! A Reneé?? Tady má sotva několik příspěvků *7* *10* *5* *16* *9* *13* No jo, ale co s tím naděláme. Mít tlent=nemít fanoušky *7* *10* *8* Reneé je nejlepší!!!!! *14* *4*
  • Dobrota

    Hrozně si mi líbí jaká si herečka jsi úžasná viděla jsem každý tvůj film. Jsi skvělá.
  • SHE IS BBBEEEEESSSTTTTT

    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* Renee je super a abych řekla pravdu udivuje mně,jak sem píše malo lidí *10* takový kravky jako třeba Britnye Spearsová,který neumnej pořadně dělat , to co by mněly ,maj hhhhoooooooooorrrry fanoušků *5* *16* *5* .Važně dneska už lidi neumí rozpoznat talent.....Chápete to někdo *7* Když je Renee totalne nejlepší a oni davaj prednost hloupejm zpěvačkakam co neumněj hrat a nemaj ve filmu co delat *9* ale my stejně víme ,že Renee je BEST *5*
  • Renée je super

    Renée je uplne skvela, jako Brigite Johnsonova nema chybu .)) A chtela bych o od ni radu, jak tak erfektne zhubnout :))))
  • Renée Zellweger je skvělá herečka,je vidět,že svou práci miluje a roli si vždycky perfektně přisvojí.Už za její herecký výkon ji každý musí milovat a to nemusíte vidět filmů několik,stačí vidět s ní jeden a hned se vám dostane pod kůži a je to vaše krevní skupina:-)
  • Renée Zellweger

    Je prostě nejlepší!!! Miluji film ,,Já,mé druhé já a Irena" !!! Úžasně si tam zahrála s mým dalším oblíbeným hercem Jimem Carrey a tahle dvojice se k sobě velmi hodí!!! Kdo by sehnal nějaké obrázky z tohoto filmu,tak ať mi je prosim pošle na můj E-MAIL!!!Dík moc předem!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit