Přejít na výpis diskuzí

Richard Genzer

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k svátku.
  • LucyVeve
    Všechno nejlepší k tvým 48.narozeninám :-)
    • Ty jsi ten drsnej?
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Geňo :33 *14*
  • taky hustej chlap, to víte, že jsem dala, že se mi líbí *4*
  • t.dzurjova
    WOOOOO! Geňa je super, super a ještě jednou super, to stačí na jeho popsání :D
  • Všechno nejlepší ;)
  • dra
    všechno nejlepšíííí
  • Dalibor-77
    dobrý den,přeji panu Genzerovi vše nej k narozeninám.
  • Teda chechtala jsem až jsem brečela Ríša u tyče to už nikdo nedá a pak jak se opaloval v silvestrovském Mr.GS. Ono je vše od vás obou dobrý. Snažím se nic s váma oběma neprošvihnout. Kolikrát se chechtám tam, že si sousedi musejí myslet, že jsem blázen, protože žiju sama.Vy mi vždycky zvednete náladu. Prostě jste moje krevní skupina recese, nechat se vyhecovat a radši umřít než prohrát a hlavně prča. Fandím a zdravím Lenka
  • Ahoj. Doufam Ríšo,že se opět někdy potkame v Mrákově- lom u Domažlic??? Drobet jsme popili-byla bžunda...mrzí mě,že jsem si na tebe nevzal majl. Jel jsem s tebou v aute tvojí ženy. To jsi tvrdil,měl jsem mokrý plavky od koupaní. Řikal jsi at to neřešim,že je to auto starý.Pouštěl jsi dobrou hudbu AC(DC- Jeli jsme pro cigára do vedlejší vesnice. Místní vesničani na tebe pokřikovali,že to je ten co nam jezdí čůrat do lomu.to byla prča. Když si to přečteš ozvi se na majl rakova.verka@seznam.cz Díky Dominik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit