Přejít na výpis diskuzí

Richard Genzer

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Richard-tanečník

    Proč nemá Richard ve svých videoklipech své taneční umění. Nevím,kde najít jeho stará vystoupení.
    • Taky bych ráda někde sehnala jeho taneční vystoupení z 80. a začátku 90. let. Škoda, že to tak upadlo v zapomění. *9*
  • svecova

    svátek

    Hodně štěstí k svátku!!! *15*
  • Géňa je výbornej

    Géňa je výbornej komik a duou Genzer+Suchánek je ta největší sranda co může být. Chlapy gratuluju vám a přeju vám ještě hodně dlouho úspěch jako máte teď. *4*
    • Re: Géňa je výbornej

      Tak už je po novém roce a jejich pořad pořád běží i když to není Tele Tele ani zdaleka.Myslím,že by bylo lepší kdyby je Nova nechala vymýšlet scénky tak jak to bylo dříve a ne jim říkat co mají dělat,nějak mě to na ně nesedí.Není to ono.Jako by měli svázané ruce,připadá mě to moc umělé,nejsou to prostě oni.Jinak jim fandím
    • Re: Géňa je výbornej

      pod tohle se podepisuji. *4* Duo Geňa-Suchoš mám moc v oblibě a vždy se u nich nasměju. Jen tak dál pánové.
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

    Vše NEJ, NEJ, NEJ, NEJ k narozkám a hezký Vánoce *3*
    Přejí Tvé holky *14*
  • rg

    dnes měl hezkou písničku
  • corinka71

    blahopřání k synovi MATYÁŠKOVI

    RÍŠO moc VÁM GRATULUJI K VAŠEMU SYNOVI MATYÁŠKOVI já jsem teprve až ted zjistila že máte druhé miminko a můžu VÁM říct ŽE VAŠE DCERKA VIKTORKA KRÁSNĚ ZPÍVÁMÁM DOMA TO CD KDE ZPÍVÁ S JAKUBEM SMOLÍKEM ŘÍKEJ MI TÁTO DUET JÁ BOHUŽEL DĚTI NEMÁM ALE určitě je to krásné mít doma takové dvě zlatrička jako MATYÁŠEK A VIKTORKA PŘEJI VIKTORCE AT MÁ NADÁNÍ PO MAMINCE LINDĚ *4* *4* *4*
  • dasha86

    je to divne

    Jak je ten vzkaz od Geni, tak to same je napsane i u Michala Suchanka, bych rekla, ze si tady nekdo robi srandu a vydava se za ne *5*
    • svecova

      Re: je to divne

      Třeba ne,možná je to jenom tak *7*
  • Shawnova cena

    Trochu sice zkomolili jméno, ale jinak
    gratuluji.
    http://www.astro .cz/clanek/3235
  • chudaci

    jdete do pi... vy chudaci, takhle o nich hnusne psat, se kouknete co ste dokazali vy v zivote a pak sudte! chtej jen delat zabavu, at sou lidi stastny, ale jak koukam, vam nekterejm debilum to nestaci! Ste proste chudaci !!! *1* *1* *13* *9* *9*
  • Zdar jak sviňa

    Zdar Geňo Brněnští šnycli ,ti přejou k svátku všechno nej .A zabi prosím tě už konečně to prťavý zvíře Suchoje čau .Máme vás rádi *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit