Přejít na výpis diskuzí

Richard Genzer

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JSTE NORMALNI

    Heledte lidi, vy ste nenormal! tadyto je funclub a nééé anti!!
    Já genzíka miluju... (eh samozdrejme jako ze jsem obdivovatelka...))))
    dyt je strašně vtipnejj!
    Mno snad už V.Such. je v poho aléé Ríša rika ze jj. *14*
  • POřad

    Vy dva blbečci zase budete otravovat lidem život těma vašima blábolama.Jestli si myslíte,že jste vtipní tak to jste chudáci.Jděte radši do prdele upřímně.
  • Tele tele

    Tele tele,
    vraťte se! *15*
    • Re: Tele tele

      Vrať se do hrobu ty krávo!!
  • Děkuji mnohokrát za vzkazy

    Za to, že toto forum alespoň trochu navštěvujete vám povím nový vtip, takže mí milí spoluobčané, víte, jaké jsou 3 stupně obezity? 1 stupeň..nevidím si na něj, 2 stupeň..nevidím si na něj, když mi stojí, 3 stupeň..nevidím, která mi ho kouří. Přeji pěkný podvečer. Doufám, že jsem vás pobavil.
    • :-*

      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      Geňa je gééénius... V a L. *14*
  • Ahoj Geno

    3.7.2007 jsem Te potkala v Domazlicich na namesti v podloubi. Sel si jako nejaky pav, pusobil si velmi nervozne a nejiste a tahnul si za sebou jako kus hadru malou Viktorku a z druhe strany poslusne klusala Tva zena Linda Finkova, ktera byla o poznani daleko prijemnejsi a vyrovnanejsi nez ty.
    Ten vas novy porad co moderujes se Suchankem je dosti trapny, opravdu myslis, ze konce roku na obrazovkach s timhle co tam predvadite vydrzite??
    *13*
  • smekám

    No k.o.k.o.tko.,čo hovoríš na dnešný zápas...
    • Re: smekám

      NIC STAL ZA HOVNO....
    • Re: smekám

      ...?
  • Jak mohl absolvovat se svou figurou...

    ..ehm, docela mne pobavily informace s Genzerova životopisu, že je absolventem taneční konzeravtoře. Náš profesor tělocviku na fakultě tělesné výchovy v Olomouci se o něm vyjádřil jako o neforemném tlustoprdovi, který má hlavu jako meloun a tělesné dispozice tak nanejvýš pro hraní ruských kuželek nebo zápasu "SUMO". Docela by mne zajímalo jaký má obvod hlavy.
    • Re: Jak mohl absolvovat se svou figurou...

      Vole, Geňa tancoval v 80 letech v taneční skupině UNO *8* *8*
      • Re: Re: Jak mohl absolvovat se svou figurou...

        jj, UNO znamená jedna *3* všichni tanečníci tam byli naprostý jedničky *3* škoda, že dnešní generace mladých se jim nevyrovná *9* svět jde holt do prdele *10*
    • Smradutý prďoch

      Richard je takový smradutý nechutný Prďoch !!!! *15* *15* *13*
  • Je skvělej!!!

    Geňa je boží, žeru ho!
    • corinka71

      Re: Je skvělej!!!

      souhlasím je to výborný bavič corinka71 *5* *5*
  • jsem komik na obědnávku

    Nezdá se Vám trapné pomlovat poze dvě strany když v parlamentu jich máme víc,nebo jste tak nezávislý že za peníze uděláte cokoli tak jak jsme to u herců zviklí-anticharta a podobná vystopení kde si nechávate svůj charakter pěkně spracovávat.
  • je to možný?

    To se mi jen zdá? Nebo je pravda že za prachy jsi schopnej všeho? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit