Přejít na výpis diskuzí

Richard Hammond

OSOBNOST 9.5.2009 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Richarde moc přeju vše nej k narozkám.. Jak já tě zbožňuju...
  • All the best Honey!!! *14* *14* *14*
  • uzlynka22
    Všechno nejlepš :*
  • sindrom
    všechno njlepší k narozeninám
  • Ahoj holky chi se vas zeptat vam se Richard libi kvuli vzhledu nebo kvuli tomu jak se chova?? No asi kvuli tomu druhemu ze ?? A jeste jednu otazku mam kolik vam je 15 a vic? nebo jeste vic?? Ale holky nezda se vam ze se chova moc americky,prece je brti tak by mek byt na to hrdy a ne byt ve skrytu duse american a milovat USA . *7*
    • Cau.Me je 23 a libi se mi jeho britske charisma,usmev on... proste jeho postava a osobnost celkove.Porad je lepsi nez nejakej sampon co si o sobe mysli.Kazdej ma jinej vkus.Ale tohle je pro me neco neuveritelnyho.Tohle uz neni idol ale posedlost.Mozna znas.Myslim ze na tom milovat ameriku neni nic spatneho a jako ameracan se rozhodne nechova.Je svuj.
    • Holky sorry za chyby brit a ne brti fakt sorry
  • Good

    Seš týpek...
  • Hammondek

    Tak jsem přidala pár fotek, doufám že se budou líbit. *3*
  • Aaaaach

    Tenhle chlap má ty nejkouzelnější oči co jsem kdy viděla *14* ...je vážně k sežrání, nejradši bych si ho strčila do kapsy a odnesla domů... *14* *14* *4*
  • MiLuJu!!

    .. je krásnej ♥♥♥ má úžasný charizma.. a vůbec nezáleží na velikosti..je to bůh *4* *5* Jen tak: je asi + - stejně vysoký jako eminem..a CO JE MALÉ TO JE MILÉ..a krásnéé :D *1*
  • carbonella

    Hammi

    Tak se nam nechal ostrihat blb.A ofinu si nechal.Vypada starsi a tlustejsi. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit