Přejít na výpis diskuzí

Richard Hammond

OSOBNOST 9.5.2009 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • r

    Nechci nikoho nějak naštvat ale já jsem slyšel že Richard je GAY.Je to pravda *7* *7* *7* ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,,
    • Re: r

      ať je nebo ne, ale je skvělej *3*
    • natanka

      Re: r

      rozhodně není na 100procent
    • Re: r

      Ne Richard rozhodně gay není, má ženu a děti a rozhodně nemá tuhle pověst, tuhle otázku bych spíš čekal o Mayovi :-D Richard je autorem dětských knížek, má dvě nádherné malé dcerky.... :-D
      • Re: Re: r

        no, James May asi gay taky nebude, jelikož psali že žije s přítelkyní :)
    • majda005

      Re: r

      To nvm, ale pokud vim tak má ženu a děti ;)
  • carbonella

    Hammi

    Jak tu tak koukam tak vetsina nechape proc se nam zenam libi prave on.Kdyby ste ho nejakou dobu sledovali v Top Gearu a jinych poradech,tak by ste pochopili ze tento muz ma obrovsky charisma a nadhernej usmev.Ty dlouhy vlasy na nem taky zerem co.Dostava se mi pod kuzi... *9*
    • Re: Hammi

      no ... většinou to asi nechápou chlapi, že ??? *7* *15* no, podle mě Richard není nějak krasavec, ale .... je skvělej, je okouzlující, je sexy, mám charisma a tím se mi líbí *3* a mít ho doma ... to by mi vůůůůbec nevadilo *14*
  • Hamster

    Richarde si upe krásný... Nejlepší z celého Top Gearu.. Jeremy ani James nejsou tak krásní a dokonalí.. Pokračuj stále v Top Gearu a zaručuju ti, že budu stále fanynka.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mmmmmm..

    Někdy nechápu jak je možný, že je někdo takhle nádhernej..že jo? *3*
    • Hele ja to taky nechapu. Sem z nej porad mokrá *1* *14*
  • ♥♥♥

    ♥ Milovaný Hammster...Zamilovala sem si Top gear už před třema rokama když sem byla v Anglii...bylo to sice anglicky ale tomu protě rozumíte...když sem z Anlie dojela už sem jenom čekala kdy to příjde do česka a dočkala sem sa...;)
    Richard je podle mě nejlepší...a spolu s Jeremym tvoří ůžasnou spikleneckou dvojku proti Jamesovi..ale zas oni se spikávají pořád takže...xD no Prostě Hamster váálíí a ty jeho oči jsou nádhernéé...♥♥♥ boží ♥♥♥
  • marilynmonroe

    narozky

    Všechno nej a snaž se být lepší ,než Jeremy
  • nicola14

    Narozky!!!

    Vše nejlepší,hodně zdraví a štěstí, přeji! *3*
    Ať se ti daří! *1*
  • kuddel

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší Mr. Hammond ♥ Přeju ti štěstí, lásku a hodně věrných fanoušků. A ať už do tebe Jeremy nerýpe ;)
  • narozeniny

    Ričíku vše nejlepší k narozkám a ať se ti v Top Gearu daří ♥
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit