Přejít na výpis diskuzí

Richard Hammond

OSOBNOST 9.5.2009 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehoda

    Musím říct, že když jsem vyděl tu jeho bouračku - běhal mi mráz po zádech a ani jsem nedýchal!! O to víc dojemnější bylo když ho přivítali zdravého zpátky v Top Gearu.
  • gemini32

    krasavec ...

    jak jsem tak koukala někdy na top gear zase jsem si uvědomila že je to pořád krasavec ♥♥ sladkej klučina :-P *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • Miláček

    ♥♥♥♥Nevíím jak vy, ale myslím že je z top gearu je upa nejlepší...Já ho upa miluju...Prostě krásný,ůžasný a vtipný...♥♥prostěě Richarda uplně moc MILUJU!!!♥♥♥♥:)*******♥
  • vedator

    jsi boži nej na svete hezkej chlapec jen skoda že nemas hodne fotek na osobnostech *14* *4* *8*
    • saharagd

      Re: vedator

      Nějaký jsem přidala.... *1* *4* *15*
  • mia2597

    Narozeniny

    Všechno nejlepší , k tvym narozeninam hodne zdravi stesti lasky a dalsi stastne roky a roky v TOP GEARU . ... *14* *14* *14* *14* *14* Zbožnuju tě!!!!!
  • mrkejte kočky...

    mrkejte kočky... http://astore.amazon.co.uk/topgeawe b-21/detail/B001JFQS92
    za pětikilo jako zadarmo *14*
    • Re: mrkejte kočky...

      sorry http://astore.amazon.co.uk/topgeawe b-21/detail/B001JFQS92
      - takhle to má být... chybka se vloudí *7*
      • Re: Re: mrkejte kočky...

        né božé... prostě to má být bez té mezery mezi e a b... ale na to asi přijdete... prostě to sem nejde vložit
  • héj víte?

    Víte, jak (údajně) oslavil svůj nástup do redakce Top Gearu?

    Nákupem svého 17tého Land Roveru!?!

    Fakt je to dobrej borec... aby někdo pěl ódy na Land Rover... to už fakt musí být šílenec po klinický smrti... *1*
  • a k té výšce...

    A k té výšce... stejně to nevadí... co je malý, to je milý a v... však víte jak je to dál... *15*
  • misanet

    Hammond

    Jaká holka řekne že Richard neni hezkej chlap tak at jsi dojde k očnímu
    • Re: Hammond

      Tak já jsem holka a říkám, že Richard opravdu není žádný krásný chlap!!! Znám stovky hezčích chlapů než je on ale zároveň jen velmi málo, kteří mají takové charizma jako on. Ano "dámy" to je ten důvod, proč ho tak žerete! To charizma - žádná vnější krása ale ta vnitřní, co z něj vyzařuje i přes tu blbou telinu. Top Gear miluju! Je to super pořad, nejen díky Richardovi ale taky díky Jeremymu a Jamesovi a nechci si představovat, že by se tahle sestava měla kdy v budoucnu změnit - to už by nebylo ono. *3*
      • ruth

        Re: Re: Hammond

        Právěže kouzlo většiny "krásných" chlapů je hlavně v jejich charisma!!!
        Chlap může bejt povrchově krásnej jak chce, ale bez charisma se na něj prostě lepit nebudeme ;)
    • Re: Hammond

      Richard je nejlepší *14* až na tu víšku *14*
    • Re: Hammond

      to je fakt je uplně boží :-* takovej roztomilej a vtipnej ! :-* *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Hammond

        jo mate vsecky pravdu je buh a sexy dabel *16* *14* *4*
    • Re: Hammond

      Richard je stejně nejhezčí chlap světa když sem ho poprvý uviděla myslela sem že omdlim jak byl hezkej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Hammond

      to je pravda je moc hezkej
    • Re: Hammond

      Jo jo... škoda, že je ženatej a má dvě dcerušky... a čtyři psy- ale to sem nepatří... *14*
      • Re: Re: Hammond

        Ale to není vada na kráse! *3* *1*
  • morgan

    richard je frajer, koupil si morgana, ma hnedy porsche...proste clovek s vkusem :D jo, a je to samozvany buh za volantem :D
    • Re: morgan

      moje řeč *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit