Přejít na výpis diskuzí

Richard Armitage

OSOBNOST 12.1.2008 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: north and south

    Minisérie se dá sehnat na Amazonu:

    http://www.amazon.co.uk /North-South-Complete-BBC-DVD/dp/B0 007N1BBC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&q id=1242483310&sr=1-1

    Opravdu doporučuju, úžasný zážitek po všech stránkách - kamera, režie, kostýmy, hudba,herecké výkony a samozřejmě herci, mezi nimiž vyniká RA:-))
  • Re: north and south

    Tak NS knížka se snad dá sehnat na Neoluxoru tady:
    http://www.neoluxor.cz/cizoj azycne-books/english/pen-6-north-an d-south-d3t90128
  • Re: north and south

    Tak North and South knižně česky nikdy nevyšel, anglicky je dostupný docela dobře ve větších městech, v dobrých knihkupectvích s cizojazyčnou literaturou (vydalo nakladatelství Penguin, má to přes 500 stran, ale čte se pěkně). Nechat si to poslat asi nebude nejlevnější, řekla bych, že nakonec to poštovné vyjde na víc, než celé dvd...Nejjistější cesta je koupit si to v zahraničí, nebo si to nechat koupit od někoho, kdo tam má cestu.
  • north and south

    No, já nevím, mají to na Amazon.com, ale nevím, jak se to odtamtud objednává, ani na kolik přijde poštovné...Taky bych to chtěla, jak na dvd tak i jako knihu - tu ale česky.
    Já mám od Elisabeth Gaskell jen Mary Barton, a to je výborná knížka. Kdo to neznáte, doporučuju. Je to ze stejného prostředí jako North and south, i ten příběh je podobný. Když jsem to četla, viděla jsem za každou stránkou obličej Richarda Armitage a Daniely Denby - Ashe...
    Co se týká Robina Hooda, tak tam vypadá pan Armitage skvěle, ale seriál jako takový nesleduju. Nemůžu si pomoct, ale nepřekousnu Robina, proboha, proč vybrali zrovna takového kluka...Tímto se omlouvám jeho fanynkám, ale jako Robin Hood pro mě je nepřekonatelný pan Michael Praed a ani takový HEREC jako je Kevin Costner, ho pro mě nepřekonal...Tedˇ to myslím hlavně po vizuální stránce...Hm, ale pan Armitage jako John Thornton, to je opravdu lahůdka, dokonce na okamžik převálcoval pana Darcyho z Pýchy a předsudku, kterého ztvárnil můj Nr. 1 Matthew MacFadyen - a to už je co říct. Milé dámy, neukamenujte mě...
  • north and south

    Nevíte, kde bych sehnala nebo stahla tuto miniserii North and south?
  • slečna Marplová

    Dávam to pozornosti, že dnes večer 22.15 na STV1 Slečna Marplová: Skúška neviny, Richard sa tam predvedie v úlohe: Philipa Durranta

    príjemné pozeranie !!! *3*
  • Spooks

    V těchto dnech doporučuju kouknout na www.richardarmitageonline.cz - v souvislosti s rolí agenta MI5 Lucase Northa v 7.řadě Spooks (včera šel na BBC Prime 1.díl) a s pokračujícím natáčením 3.řady Robina Hooda je na těchhle stránkách spousta odkazů na nejrůznější rozhovory s Richardem, v novinách, časopisech i v televizi. Stojí za podívání!!
  • impresionisté!

    Příští neděli, t.j.12.října, začíná na ČT1 seriál Impresionisté, bude to spíše v nočních hodinách (jak už je u ČT1 zvykem, když jde o něco kvalitnějšího...), ale za podívání to stojí, roli mladého Moneta hraje Richard!!Mimochodem, sledujete někdo tu Moji rodinu? Jaké to je?
  • Daniela DA

    Ode dneška dává ČT1 britský sitcom Moje rodina, nemám moc představu, jaké to bude, ale jednu z postav, Janey Harper, hraje Daniela Denby-Ashe alias Margaret Hale, do které se John Thornton zamiluje v North and South. Před časem jsem někde četla rozhovor s Richardem, ve kterém jí vysekl úžasnou poklonu (něco ve smyslu, ona je tak krásná, že byste ji hned chtěli políbit..), takže se můžeme podívat, jaké dívky se mu líbí.. *3*
  • marketaf

    Re: Re: Re: Richard...

    Ten jeho hlas je prostě úžasný. Hodně se mi líbí v těch večerníčcích pro děti - hlavně v dinosaurech :) No nic, dnes je 22.8. takže přeji vše nejlepší ! =)
  • Narozky

    Dneska má narozky tak přeji vše nejky!!!!
  • Re: Na jakým programu?

    http://britskeserialy.cz/
    kukni se tady ale musis se registrovat je to tam
  • dalia

    Re: Re: Re: Filmy s RA

    Super, už to stahuju, díky moc! Taky jsem na Titulky.com našla titulky ke Sparkhouse, ale nenašla jsem zatím nikde, kde by se ten film dal stáhnout zdarma, ještě zapátrám. Pokud máte někdo nějaký tip, beru! Ahoj. *4*
  • Re: Re: Filmy s RA

    Ahoj,
    zrovna včera večer jsem se na youtube podívala na celý první díl Golden Hour. Ovšem je to tam rozkouskované na 10 částí. Do vyhledávače na youtube zadej "The Golden Hour Episode 1 pt 1" a měl by vyběhnout odkaz na 1.část toho prvního dílu, pak se tam dohledají další, zjevně jsou tam i další tři epizody toho seriálu. Rozumět se dá, ale jak herci spustí v odborné lékařské angličtině...No, ale pohled na Richarda coby sebejistého doktora je k nezaplacení! Tak to zkus. Sára.
  • dalia

    Re: Filmy s RA

    Ahoj, mám s Richardem zatím Robina Hooda, North and South, George Gently a The Vicar of Dibley- to bohužel jen v originále, na ty titulky se moc těším, sice trochu anglicky rozumím, ale tam je opravdu hodně dialogů a slovního humoru a leccos mi uniká! Nevíš prosím, kde by se dala stáhnout kompletně minisérie The Golden Hour a Sparkhouse? Našla jsem jen různé ukázky...A dají se někde stáhnout Tvoje titulky ke Sparkhouse?? Díky moc!! *4*
  • dalia

    George Gently

    Zdravím všechny, právě jsem objevila, že dneska na Hallmarku (u nás v Plzni jde přes kabelovku) dávají od půlnoci film "George Gently" s Richardem!!
    *14*
  • Re: RA na ČT 1

    Tady jsou ukázky z toho dílu
    http://www.youtube.com/watch ?v=0wx1IyaCZPE
    http://www.youtube. com/watch?v=p23mf4XUf1Y&feature=rel ated
  • RA na ČT 1

    Přátelé (nebo spíše přítelkyně;-),
    pokud nemáte po skončení Robina Hooda možnost podívat se na zde zmiňované seriály BBC na dvd, snad vás potěším zprávou, že 10.srpna po půl 10 večer dává ČT 1 další díl z Případů inspektora Lynleyho a k naší velké radosti to bude zrovinka ten, ve kterém si jednu roli zahrál i Richard! Tak si to užijme! Sára
  • vilhelmina

    Filmy s RA

    Ahoj, když mě kamaráda "mrkvikovak" řekla, zda bych nemohla přidat k fotkám RA nějaký překlad životopisu, vůbec mě nenapadlo, že se rozpoutá tak živá diskuse. Nechápaly jsme, že je RA u nás naprostým cizincem, protože je to jeden z nejlepších herců (věřím že i lidí), co znám.Jsem ráda, že se to mění. Podle mě je (a tvrdí to i on) John Thornton z NS jeho životní role. Pokud byste to některá z vás chtěla vidět a nevíte kde sehnat, napište mi. Sama jsem k tomu dělala i české titulky - pro ty, co se trošku s tou angličtinou rvou. Jinak se mi líbil i v minisérii The Golden Hour, kde hrál doktora - chystám k tomu taky české titulky, stejně jako k The Vicar of Dibley, ale jelikož jsem se po mateřské vrátila do práce, hrozně bojuju s časem. Byl skvělý i ve Sparkhousu (tyhle titulky jsem stihla ještě na MD), měl tam sice maličkou roličku, ale krásnou. Jako Guy je k sežrání, i když ten seriál je jinak naprostý blábol, bohužel. Ale dá se na něj v originále, protože dabing bych asi nevydýchala. Díkybohu a technice se dají scénky s Robinem a jeho "bandou" prostě přeskakovat. Moc zdravím, Vilhelmina
  • Re: Na jakým programu?

    Ahoj,
    bylo to na CT1, ale už to skončilo, i ta druhá série. Doporučuju mrknout se na youtube, tam je toho víc než dost *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit