Přejít na výpis diskuzí

Richard Armitage

OSOBNOST 12.1.2008 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super

    Je fakt super, a taky hezkej! Mimochodem všechno nejlepšíííí! *14*
  • linette195

    Richie

    Málo nádhernej chlap *14* *14* *14*
  • claire.d

    Peknejsiii

    Je peknejsiii nez Jonas Armstrong, na tech novych fotkach mu to sekne a vypada tak sympaticky, chtela bych ho nekdy potkat *14*
  • north and south

    No, já nevím, mají to na Amazon.com, ale nevím, jak se to odtamtud objednává, ani na kolik přijde poštovné...Taky bych to chtěla, jak na dvd tak i jako knihu - tu ale česky.
    Já mám od Elisabeth Gaskell jen Mary Barton, a to je výborná knížka. Kdo to neznáte, doporučuju. Je to ze stejného prostředí jako North and south, i ten příběh je podobný. Když jsem to četla, viděla jsem za každou stránkou obličej Richarda Armitage a Daniely Denby - Ashe...
    Co se týká Robina Hooda, tak tam vypadá pan Armitage skvěle, ale seriál jako takový nesleduju. Nemůžu si pomoct, ale nepřekousnu Robina, proboha, proč vybrali zrovna takového kluka...Tímto se omlouvám jeho fanynkám, ale jako Robin Hood pro mě je nepřekonatelný pan Michael Praed a ani takový HEREC jako je Kevin Costner, ho pro mě nepřekonal...Tedˇ to myslím hlavně po vizuální stránce...Hm, ale pan Armitage jako John Thornton, to je opravdu lahůdka, dokonce na okamžik převálcoval pana Darcyho z Pýchy a předsudku, kterého ztvárnil můj Nr. 1 Matthew MacFadyen - a to už je co říct. Milé dámy, neukamenujte mě...
    • Romány od Elizabeth Gaskell, Jane Austen a dalších mám velice ráda. Richard Armitage je výborný herec a už si v roli Pana Thorntona asi nikdy nepředstavím nikoho jiného. Knihu North and South jsem v češtině také nenašla, ale protože v nakladatelství ČAS právě vydávají od Gaskellové knihu Život s láskou, život bez lásky a v červnu vydali knihu Cranford, napsala jsem jim. Odepsali mi, že o vydání North and South v češtině vážně uvažují. Doufám, že nezústanou jen u úvah a tu knihu opravdu vydají. *4* *14* *3*
    • Re: north and south

      Tak NS knížka se snad dá sehnat na Neoluxoru tady:
      http://www.neoluxor.cz/cizoj azycne-books/english/pen-6-north-an d-south-d3t90128
    • Re: north and south

      Tak North and South knižně česky nikdy nevyšel, anglicky je dostupný docela dobře ve větších městech, v dobrých knihkupectvích s cizojazyčnou literaturou (vydalo nakladatelství Penguin, má to přes 500 stran, ale čte se pěkně). Nechat si to poslat asi nebude nejlevnější, řekla bych, že nakonec to poštovné vyjde na víc, než celé dvd...Nejjistější cesta je koupit si to v zahraničí, nebo si to nechat koupit od někoho, kdo tam má cestu.
  • north and south

    Nevíte, kde bych sehnala nebo stahla tuto miniserii North and south?
    • Re: north and south

      North and South se dal stáhnout na www.newforum.cz, ale nevím, zda odkazy stále fungují. *3*
    • Re: north and south

      Minisérie se dá sehnat na Amazonu:

      http://www.amazon.co.uk /North-South-Complete-BBC-DVD/dp/B0 007N1BBC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&q id=1242483310&sr=1-1

      Opravdu doporučuju, úžasný zážitek po všech stránkách - kamera, režie, kostýmy, hudba,herecké výkony a samozřejmě herci, mezi nimiž vyniká RA:-))
  • slečna Marplová

    Dávam to pozornosti, že dnes večer 22.15 na STV1 Slečna Marplová: Skúška neviny, Richard sa tam predvedie v úlohe: Philipa Durranta

    príjemné pozeranie !!! *3*
  • Spooks

    V těchto dnech doporučuju kouknout na www.richardarmitageonline.cz - v souvislosti s rolí agenta MI5 Lucase Northa v 7.řadě Spooks (včera šel na BBC Prime 1.díl) a s pokračujícím natáčením 3.řady Robina Hooda je na těchhle stránkách spousta odkazů na nejrůznější rozhovory s Richardem, v novinách, časopisech i v televizi. Stojí za podívání!!
  • impresionisté!

    Příští neděli, t.j.12.října, začíná na ČT1 seriál Impresionisté, bude to spíše v nočních hodinách (jak už je u ČT1 zvykem, když jde o něco kvalitnějšího...), ale za podívání to stojí, roli mladého Moneta hraje Richard!!Mimochodem, sledujete někdo tu Moji rodinu? Jaké to je?
  • Daniela DA

    Ode dneška dává ČT1 britský sitcom Moje rodina, nemám moc představu, jaké to bude, ale jednu z postav, Janey Harper, hraje Daniela Denby-Ashe alias Margaret Hale, do které se John Thornton zamiluje v North and South. Před časem jsem někde četla rozhovor s Richardem, ve kterém jí vysekl úžasnou poklonu (něco ve smyslu, ona je tak krásná, že byste ji hned chtěli políbit..), takže se můžeme podívat, jaké dívky se mu líbí.. *3*
  • Narozky

    Dneska má narozky tak přeji vše nejky!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit