Přejít na výpis diskuzí

Richard Armitage

OSOBNOST 12.1.2008 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Richard

    Mate pravdu, je uzasny. Nejlepší jsou ty pohádky na youtube, hlavně se mi líbí ta I´m Not Going Out There. Na Robina Hooda se dívám hlavně kvůli Richardovi. Njelepší ale byl v North & South... *4*
    • Re: Richard

      Na Robina se dívám JENOM kvůli Richardovi - a to jsem prakticky celou první řadu propásla, protože v těch útržcích jsem zavčas nenarazila na Guye! Jsem fakt zvědavá, o čem bude třetí řada, když tam nebude Marian, postava Guye už se tak může vyvíjet jen k horšímu..
      • Re: Re: Richard

        Taky jsem zvědavá - v jednom rozhovoru RA řekl, že Guy vidí v Marion svou cestu k vykoupení ze svých zločinů, že ona je tou, kvůli které by se mohl změnit. No a když zemře, tak teda nevím - ztratí to tu nejlepší rovinu: Guy - Marion - a ten fracek Robin *4* ... Jestli se to změní jen na souboj mezi Robinem a Guyem podnícený Marioninou smrtí... *9* Nejsem si jistá, ale zdá se mi, že jsem někde četla, že by se v Guyově životě měla objvit snad nějaká jiná dívka (nejsem si ale jistá, jestli to nezaměňuju s něčím jiným). To by se mi ale nelíbilo. Jinak by mě docela zajímalo, proč Marion škrtají - že by už neměla ona zájem o to natáčení nebo že by to byl prostě záměr scénáristů - Marion už bylo dost?? *7*
        • Re: Re: Re: Richard

          ahoj, já si teda s chutí čtu i ty komentáře k videím na you tube, člověk se leccos dozví, mj.se tam někdo zmínil, že Lucy Griffiths už ve třetí řadě RH hrát nechtěla, že by třeba ráda uspěla v Hollywoodu...Teď nebo někdy v nejbližších dnech natáčí něco nového, takže je prakticky jasné, že v té 3.řadě se neobjeví (info z www.robinhood2006.com). A k té další dívce v Guyově životě jsem tedy nic nečetla, až na to, že si to v těch komentářích zřejmě přeje půlka Anglie.. *1* *1* Že by si to zasloužil.A myslím, že zrovna včera jsem četla nějaký nedávný rozhovor s Richardem s nějakým americkým novinářem (jestli ono to nebylo právě to RedEye Chicago...),kde Richard říká, že podle něj by si Guy spíš zasloužil trest, že by se on sám a asi i diváci cítili podvedeni, kdyby všecky jeho zlé skutky ušly trestu.
          • Re: Re: Re: Re: Richard

            Čauky, jo, je to redeyechicago. Já mám taky mnohem radši šťastné konce a Guy by si určitě svou lásku najít zasloužil. Nepřipadá mi ani, že by byl takový padouch - nemůže, když dokáže tak silně někoho milovat a dokonce se pro něj i obětovat. A rozhodně bych nechtěla, aby na konci zemřel. RA říká, že by si to zasloužil jako odplatu za své zločiny, ale když už RA tak touží po odplatě, tak nejhorší by pro Guye stejně bylo, kdyby žil dlouhý život, ve kterém by nenašel štěstí. Ale to bych mu tedy nepřála. Přijde mi ale, že kdyby se do někoho doopravdy zamiloval v té třetí sérii, tak bych si říkala, že co je to za lásku, když na ni tak brzo zapomněl. Leda by to scénáristé napsali nějak opravdu šikovně. Ale stejně je jasné, že si to Guy bude muset protrpět a docela se na to už těším...ne že bych byla nějaká sadistka, ale v NS předvedl, jak mu role zamilovaného do někoho, o kom si myslí, že mu jeho lásku nebude opětovat, padne jako ulitá.*1* Dobrou noc a pozdravuj ségru. Long live Guy of Gisbourne!!*14*
    • Re: Richard

      Ahoj, vítej do klubu! Robin Hood je proti Guyovi odstředěné mlíčko, co?
      A jak jsi přišla na NS? To by mě docela zajímalo, protože dopátrat se tady u nás, že existuje taková báječná minisérie je opravdu skoro zázrak.. Televize to nevysílá, půjčovny to nemají, obchody to nevedou, knížky jsou jenom v originále(což rozšířenosti moc nepřispívá)a jenom někde a autorka taky není moc známá - o Gaskellové jsem do té doby neslyšela. Opravdu škoda, že televize nenakoupily práva k nějakým britským historickým filmům a minisériím - Middlemarch, Wives and Daughters, Daniel Deronda, poslední Jane Eyre s Toby Stephensem, Bleak House, Our Mutual Friend a samozřejmě Pride and prejudice 1995 a North and South - spoň k těm dvěma posledním, to už jsou skoro kultuvní minisérie. Výborný je i poslední Northanger Abbey od ITV podle Austenové. Nechápu, určitě by to mělo vysokou sledovanost, a to průřezově všemi generacemi (i když přiznávám, že asi by převažovaly ženy) - narozdíl od takové Pošty pro tebe - nic proti ní, ale ... *9* Myslím, že to jsou opravdu kvalitně zpracované předlohy.
      • Re: Re: Richard

        Viděla jsem to v angličitě s českýma titulkama...
  • Vicar of Dibley

    Díky za odkaz, už jsem dříve viděla pár ukázek, teď jsem se na to koukla uceleněji a musím říct, že jsem se skvěle pobavila! Richard je tam tedy nádherný!! Jak krásně vyplnil ty dveře do jejího domku! Prý to točil po Robin Hood series 1 a krásně se odreagoval po těch několika měsících v roli Guye, kdy se většinou musel mračit a zlobit ;o) Nejvíc se mi líbil ten okamžik, kdy ho jde Geraldine s Alice poprvé navštívit: zazvoní, čekají, než přijde, a nadávají na přistěhovalce z města, co se jim somrujou do vesnice i do společenství...a pak se otevřou dveře a v nich stojí usměvavý Richard. No, a ony reagují tak, jak by v té chvíli reagovala asi většina žen - úúúúplně roztajou...prostě tak celkově skvělá ukázka anglického humoru.
    • Re: Vicar of Dibley

      No ano, je očividné, že nikdo nedokáže vyplnit dveře lépe než RA *3* Mně se hrozně líbí i ta scénka, kde je s Geraldine u ní v bytě a on jí říká, že je účetní a tak dělal nějaké propočty ohledně počtu jejich schůzek a že je to vlastně jejich třetí rande, takže je čas na nějaké kissing...with tongues *15* A pak taky když si nasadil ty brýle...ach, ach!*14* Nebo jak šel tou kostelní uličkou a blýskl se mu ten zub...ta scéna byla celkově hrozně vtipná. No je to ale fakt čupr seriál - buď jsem se řezala smíchy nebo toužebně vzdychala *4* Škoda, že něco takového nepořídí Česká televize *9*
      A na youtubu jsem narazila i na hrozně dobrou reklamu s RA, je to myslím na Coca Colu a je to sestříhané z North and South. Moderní ženy v dnešní době se nadšeně hrnou na pracovní pohovor a jedna se na to tváří udiveně. Ale pak zazní taková sexy hudba a z dveří na vyvýšeném stupínku vystupuje ještě více sexy šéf - RA a nasazuje si cylindr a ten svůj "mňamy" pohled. A všechny ženy na něj začnou toužebně zírat a ta, co se předtím tak divila, říká: Teď je mi jasné, proč je na ty pohovory tady tak narváno *3* Jestli to na youtubu někde najdu, tak tu pošlu odkaz.
      A už se těším za tebe, sarahuerlimann, jak se podíváš na NS. Jeho ztvárnění Johna Thorntona bývá přirovnáváno k panu Darcymu z Pýchy a předsudku, jak ho ztvárnil Colin Firth. Až na to, že si myslím, že je ještě lepší, a to byl Firth vynikající!!!
      • Re: Re: Vicar of Dibley

        Jo, jo, mě taky dojal ten manželský slib, co si v kostele vyměňovali - slyšet tahle krásná slova zrovna od něj, k tomu ten HLAS...A taky jsem si říkala, že měl místy co dělat,aby nevyprsknul smíchy, a že na pár místech se smál úplně přirozeně, protože to ta situace přinesla, ani to nemusel hrát...Někde říkal, že měl z Dawn French trochu obavy, ale že si tím humorem hodně rychle padli do noty a jeho až pak napadlo proč: on na humoru dvojice French a Saunders vyrostl...
        Ještě k té autorce předlohy North and South: nějaké překlady staršího data se u nás sehnat dají, ale ne Sever a jih.Viktoriánské autorky mám tedy načteny jenom okrajově, ale zrovna Gaskell mi taky nic neřeklo. A srovnání s Colinem Firthem - Richard řekl, že je poctěn, ale souhlasím s tebou: je MNOHEM lepší!!!V nějakém komentáři na you tube padl i návrh na roli Heathcliffa ve Wuthering Heights - co myslíš? Když hraje roli zoufalce se zlomeným srdcem, což je i Guy z Gisbornu, zní to vždycky hrozně dojemně, člověk by ho nejradši objal a utěšoval...-)) A v rozhovorech, které jsem slyšela nebo četla, mi přijde jako skromný chlap, co si na nic nehraje..Nebo to na nás tak úspěšně hraje?Hezký večer!Sára
  • At zije Richard

    Naprosto souhlasím s Ricky a naprosto nechápu Marion, co na Roinovi vidí. Na tenhle seriál se moc nekoukám, myslím, že BBC vyprodukovala i lepší kousky a navíc je hrozná škoda, že jsme připraveni o náádherný Richardův hlas - ještě nikdy jsem u chlapa hezčí neslyšela - objektivně vzato:-)
    Ale byla bych všemi deseti pro to, aby nějaká televize nakoupila práva na minisérii North and South, kde hraje Richard hlavní roli - naprostá lahůdka, ještě nikdy mě žádný romantický film a romantický hrdina tak nedostal:-) A soudím, že nejen mě, podle nadšených ohlasů na Richardův výkon. Např. na imdb.com má tenhle film téměř nejvyšší možné ohodnocení. Ještě jsem nenašla negativní recenzi.:-)) Jestli jste to neviděli, tak vřele doporučuju!!!
    • Re: At zije Richard

      PŘESNĚ!!!!Ten jeho hlas, ten prostě miluju!Měl by na něj mít zbrojní pas!Martin Stránský se v dabingu poslouchá docela hezky, ale originál je originál, protože jsou scény, kdy v Robinu Hoodovi vyzní originál úplně jinak než dabing,např.když se Guy pokouší zachránit Marian před lordem Winchesterem: vletí k ní do pokoje, aby se rychle sbalila, že musí utéct.Richard je v originále o tolik naléhavější a emotivnější, mnohem víc to vystihuje jeho vztah k ní.Z minisérie North and South jsem viděla jen ukázky na you tube, samozřejmě mě to nadchlo,poslechla jsem si i rozhovor s Richardem na téma role,kterou tam hrál.Je to nádherný chlap, co vyzařuje i zevnitř.Dá se North and south sehnat i u nás?Nebo odněkud stáhnout?Znalci, poraďte, prosím!
      • Re: Re: At zije Richard

        Bohužel, tady jsem se s touhle minisérií nesetkala, neobjevila jsem ji v žádném obchodě ani videopůjčovně, a protože jsem byla navnaděná i knihou North and South od Elizabeth Gaskellové (taky jenom v angličtině, zhltla jsem ji ale asi během čtyř dnů a není zrovna nejtenčí, fakt bezvadná, doporučuju), objednala jsem si ten seriál na bbcshop.com - ale prodávají to i na amazon.co.uk, myslím, že levněji.

        A rozhodně tedy nelituju! Všichni, kdo to viděli, to chtěli vidět minimálně ještě jednou a bez výjimky prohlásili, že je to ten nejlepší romantický film, co viděli. Nadšené byly samozřejmě hlavně ženy*3* Jo, sice tam nejsou české titulky, jenom anglické, ale pro ty, co umí aspoň trochu anglicky, rozhodně pomůžou. A kdyby měl někdo zájem, tak mu můžu posůat český překlad titulků na mail.
        Tak hodně štěstí při shánění a ještě více zábavy při koukání *4*
        • Re: Re: Re: At zije Richard

          Moc díky za tip! Angličtina pro mě naštěstí není problém, naopak se těším na Richarda v originále.A knihu mimochodem chválil i on sám v tom rozhovoru (a pobavily mě komentáře diváků typu "ejhle, herec, co i čte knihy!"). Tak teď chvilku počkám, jestli v nejbližší době nepojede někdo známý do Anglie, a pak se bude viděti...;o) Ještě jednou díky!!
  • bleee

    Mě se teda vůbec nelíbí. Čumí jak sůva z nudlí a furt se jenom mračí, zato Jonas - *14*
  • Ricky

    Je to nádherný kus chlapa, díky němu stojí za to se dívat i na Robina Hooda, co zrovna běží na ČT1, i když je story trochu za vlasy přitažená..sice mě vždycky naštve, že lady Marian dává přednost Robinovi, když vidím Guye, zdá se mi to málo uvěřitelné...a všem doporučuju vyhledat si na youtube video Richarda, jak povídá malým Angličánkům pohádku na dobrou noc. Nádhera! Pokud umíte slušně anglicky, náramně se pobavíte i čtením komentářů ;o)
    • Re: Ricky

      No jo, to máš pravdu - mně osobně se nejvíc líbí Winnie the Witch, ale výborná je i o těch dinosaurech - jak perfektně mění hlas a akcent (dobrý je, jak mluví toho zlého dinosaura). Mimo ten nádherný hlas mu taky ohromně sluší ta trička. *3* Stydím se za to, protože to není hezká vlastnost, ale opravdu závidím malým Angličánkům takové večerníčky *3*
      • Re: Re: Ricky

        Sice jsem se náramně rozkecala už před chvílí, ale přece mi to nedá, abych se ještě nepřipojila k Tvé pochvale těch jeho triček.Marně přemýšlím,jak to originálně vystihnout...on je zkrátka k sežrání!!!Jak napsala jedna divačka: I could eat him with a spoon! :-)
        • Re: Re: Re: Ricky

          To se mi opravdu líbí, že i tady v ČR je taková spřízněná duše *3* Ty pohádky jsou fakt úžasné. Ani když jsem byla malá, tak jsem večerníčky tak nežrala. *15*
          Já jsem si z richardarmitageonline.com stáhla různé rozhovory Richarda z několika rádií a pak si to pouštěla do sluchátek, když jsem jela do školy. Není to k zahození poslouchat i před spaním. Je roztomilé, jak je pěkně stydlivý a rozpačitý, když přijde řeč na jeho početné fanynky z celého světa. Hrozně se třeba divil, když mu moderátorka četla dopis od fanynky z Itálie. Až z Itálie? nevycházel z údivu. No ano, jsou z mnoha zemí - Holandska, Německa, USA... Byl fakt překvapený - nebo že by byl tak dobrý herec? *4* Každopádně bude to asi moc příjemný a sympatický chlapík, mimo jiné... *14*
          Jo, a taky má hrozně dobrý smysl pro humor - třeba když se ho moderátor v rozhovoru o RH ptal, jak Keith Allen přišel při natáčení o zub, co vyváděl při natáčení, tak odpověděl, že proto, že si nečistí zuby *15* - a řekl to strašně mile.
          No prostě, jestli se i RA líbí na základě Robina Hooda, tak potom po North and South budeš úplně vedle. Nejen hlas, ale pak ty pohledy a jak se tváří...ach ach *14* I babička si ho zamilovala *3*
          • Re: Re: Re: Re: Ricky

            Z toho, co jsem o něm už načetla, bych taky řekla, že to musí být hrozně milý chlap, nemluvě o tom, jak vypadá...V nějakém starším rozhovoru stálo, že žije sám - nechápu!Na takového chlapa se snad stojí fronty,ne? Jak napsala jedna jeho zahraniční fanynka na you tube:kde jste, vy Angličani, tak dlouho schovávali takového chlapa!Kromě RH jsem viděla ještě detektivku George Gently na Hallmarku a tamtéž běželo i několik dílů Shakespeare retold, ale to jsem viděla jen okrajově a Macbetha,kde měl roli, zrovna ne...škoda!Na you tube jsou ale i ukázky ze seriálu z prostředí letecké záchranky The Golden Hour,vypadá tam skvěle, člověk by mu to věřil..prý je známý pečlivou přípravou na své role, s tou záchrankou snad párkrát trénoval a od té doby je považuje za novodobé hrdiny..Nakonec i k té roli Johna Thorntona řekl, že si dělal "research", že na prvním místě byla kniha, tu si prý zamiloval,pak že si udělal poznávací cestu po místech, kde se zpracovávala bavlna, někde jsou muzea...no,nevím, ale řekla bych, že tohle je dost nadstandard, že tohle herci běžně nedělají.Samozřejmě z toho pak vyplývá, že tu roli musel hrát fantasticky, už se na to těším!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ricky

              A viděla jsi the Vicar of Dibley? To je takový komediální seriál o vikářce "trochu" plnějších tvarů, která žije v jedné malé anglické vesnici. A v posledních 2 dílech toho seriálu se do té vesnice přistěhuje účetní Harry Kennedy (RA)a téměř okamžitě v sobě najdou zalíbení. Je to hrozně vtipné a roztomilé. Moc doporučuju. Tady je odkaz, jestli´s to neviděla (jsou tam oba dva díly)Fakt jsem místy smíchy brečela. *3* A RA to opět samozřejmě hrozně sekne. *3* http://www.youtube.com/watch?v=uY1oRj6opt8
      • Re: Re: Ricky

        Prý těch večerníčků bylo pět, jestli si to dobře pamatuju. A každý díl je údajně v jiném anglickém nářečí.A komentáře divaček jsou kolikrát fakt sranda,v tom příběhu "I´m not going out there" si chlapeček představuje, že v koupelně si ve vaně plné pěny čarodějnice perou spodní prádlo a vyvěšují to pak na šňůru...a jedna divačka tam píše, že se na slově "knickers" zarazila a už pak neposlouchala dál,neboť fantazie začala pracovat...;o)
        Já se na to samozřejmě taky dívám hlavně kvůli Richardovi,ale zároveň je moc příjemné poslouchat jeho krásnou angličtinu,např.jsem si pustila i tři rozhovory na téma hlavních rolí v Robin Hood series, Richard, Lucy Griffiths alias Marian a Jonas Armstrong alias Robin.A suverénně nejlíp mluví Richard, je to pan Herec.Nejvíc jsem se nadřela při poslechu Lucy, když jsem ji poslouchala, došlo mi, že je strašně mladá, i jazykovým projevem. V RH hraje zralejší roli.A těch 16 let mezi ní a Richardem bylo najednou hrozně moc poznat.V seriálu mi to tak nepřipadne, tam mi k sobě prostě pasují.Na druhou řadu RH se dívám prakticky jen kvůli Richardovi a fakt jsem zvědavá, o čem bude ta třetí, když už v ní nebude Marian...
  • Náádhera

    je náádherný *14* A krásně se zle kouká *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit