Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poznání

    Vše nejlepší k narozkám Richarde.
    Mám text k písničce - dost dobrej. Měj se.
  • HEHEHE

    Tak to je fakt sranda tenhle web. Takový fanoušky si asi celej Ríša zaslouží. Jinak on je jasný příklad toho, jak naši umělci parazitují na systému zavedeném autorským zákonem. Malý muž, co dělá malou muziku pro lidi s malým rozhledem. Jinak nechápu, že kromě Lolity se ty jeho veršovánky můžou někomu líbit.
    • Parazitovat?
      Aha, asi ti nerozumím
      Píše texty, skládá muziku, ale parazituje.
      Pobavils, to je fakt:D
      A co děláš ty? Zachraňuješ svět? Tak fajn, nebudu tě vyrušovat, čiao
    • S malym rozhledem? A ty jsi kdo? Co jsi dokazala?
      Ja zase treba nechapu, komu se muzou libit treba "teplaky", ale rozhodne si nevyhledam Vojtu Dyka a nebudu mu psat stupidni komentare. Protoze jiste dela svou praci, jak nejlip muze.
  • almen
    moc vám fandím , užasně spíváte a jste nej nej nej lepší.

    *14* *3*
  • hezky spivas a mam i tvoje dvd *3*
  • Zpívá užasně! Děkuju moc i Tomášovi Klusovi za písničku Cesta, mám k ní krásné vzpomínky! *4*
  • Je mi zle, že žijete v mém okrese. Viva antidemokracii co? A doteď jsem Vas mému Kryštůfkoj,.. třeba v Tesco Trutnov ukazovala... Říkal!..'' vypadá jak pošťák''...a měl pravdu.. no comment ..Malej,ale veselej..tak snad zas bude mít rozum..Pan Krajčo..Mmch je mi 38 let. A.S. Trutnov
  • Velké díky,za Křídla vánoc velký herecký koncert.Vy ,Jakub Prachař také V.Kerekes a D.Novotný.To byl pravý vánoční film .Tam byl duch vánoc. *4* Tak ještě jednou velké díky za Váš herecký výkon za hudbu,která chytá za srdce. *14* Jste moc dobrý mám Vás ráda.
  • Je mi už docela hodně let. Ani nebudu psát kolik, mám děti starší než je Richard, ale mám skupinu Kryštof moc ráda a jejich písničky jsou o něčem. Byla jsem na jejich koncertě v Opavě a koncert neměl chybu. Je samozřejmé, že všem se líbit nemusí, ale ať si každý vybere podle svého a nehaní ty druhé. Poslala jsem hlas i do SLAVÍKA, tak jen držím palce, aby to vyšlo.
  • Textům nerozumím ale to je fuk.Jsou strašně fajn.Nejlepší je písnička Křídla.To je fakt bomba.Mohla bych to poslouchat pořád.
  • Milý Richarde
    Všechno nejlepší k narozeninám přání hodně štěstí,zdraví!!!! *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit