Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milý Ríšo
    Přání k Tvým narozeninám hlavně dobrému
    zdraví,štěstí a dobrou pohodu,zdaru
    do dalších let jak osobní tak i
    profesionální. *4* *4* *4*
  • Všechno nej!

    Ahoj Ríšo :) Přejem Ti všechno nejlepší k Tvým narozkám, hodně štěstí, zdraví a hodně úspěchů v muzice :) Tvoje věrné fanynky Alča a Mája :D
    P.S. Jsti nejlepší zpěvák v Česku :)
  • almen
    y love Kryštof , y love Richard Krajčo *14* *14* *14* *14* *4*
  • Moc velké díky za písničku Cesty
    Už dlouho mi při poslechu neběhal mráz po zádech. Ještě jednou díky
  • berlingo

    prosím, potřebuju pomoc. hledám jednoho kluka.je z ostravy, má citroen berlingo s reklamou richarda krajča. znáte ho někdo? *7*
  • cm

    Zajímaly by mne výška Rycharda.Ví tady někdo kolik měří???
    • Re: cm

      Richard měří 172 cm.
      • Re: Re: cm

        172 cm? Leda když má nějaký štekle ne? Jestli má 17O cm tak to má s protekcí.
        • Meri tolik, ver, nebo ne...
  • Ahoj Richarde,foxy napsal uplně přesně kritiku tvé snahy projevit se jako muzikant a básník(a celkově jako osobnost).A stejně jako on ti říkám,že kromě úžasné Lolity,je všechna tvá píle zahozená energie.A to platí samozřejmě i o TEPLÁKÁCH od Noční Práce.Umělecká osvěta je v českých zemích zanedbávána už mnoho desítek let a lepší to nebude!Nemám proti tobě nic osobního,ale když si poslechneš(a prohlídneš)projev umělců typu Mirka Imricha,Jarka Nohavici,Petera Nagyho,Honzy Nedvěda...pevné zdraví přeje Metyu
  • ja myslela ze mu je tak 27 let.
    • ano já také *8* *8* *8* ale je to můj nej. zpěvák *14* *14* *14* *3* *3* *14* *1*
  • hroznej..

    nebudu komentovat tohoto zpěváka hraje si na jak úžasného zpěváka a přitom neumí ani zpívat no coment,kdo zná osobně tak ten ví..
  • já znám ríšu osobně je to můj strejda a to co říká miska není pravda *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit