Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I LOVE YOU RICHARD A KRYSOF *14* *14* *14* vite jak to myslim
  • Jsou super!!!

    Jo s Ivou mu to vydrželo půl roku....A jak tady někdo psal, že neumí noty....Tak na tom nezáleží, ani Beatles neuměli noty, a dívej co z toho vzešlo...Kryštof je super, a poslední cd Rubikon je taky super.... *14* *4* *14*
    • Re: Jsou super!!!

      Souhlas noty jsou boty do roboty Dobrej strouhej dal
  • Hodně štěstí k svátku.
  • Krásný večer všem!Právě jsem viděla na ČT1 film Comeback s Richardem!Úžasný film a právě Richrd mě velice překvapil jak umí hrát.Jelikož znám spíš jen jak umí zpívat. A to mě dostalo až na tyhle stránky - chtěla jsem se o něm dozvědět něco více.Jen tak dál Richarde! *3*
  • Jen pár vět Richardovi.Neuvěřitelně srdeční souhra muziky a slov.Každá píseň má velice hluboký podtext.Jedinečný zážitek z vystoupení Hostinské porcinkule a následně koncert v Pardubicích. Velice fandím celé vaší kapele.Zdravím skoro souseda. B.
  • Sympatie

    Ahoj Richarde!
    Tenhle email se k Tobe asi nedostane, ale kdo nic nezkusi, nic neziska. Asi je to hovadina, vůbec něco takového zkouset. A taky nejsem zadnej internetovej virus, abych zkousela vsecky mozny cesty se k Tobe dostat. Dostane, dostane, nedostane , neostane :-) Stejne je to jen takovy projev sympatie. Sympatie s Tvou osubkou i muzikou a vsim, co delas. Vis, vyprovokoval me k tomu clanek v MF. Mam ho tu vedle sebe a nejak se mi nechce spat. Tak … Vymyslim blbosti. Ještě jsem ho vlastne ani nepřečetla cely. Jen jsem videla titulni stranku a par radek vnitr. Ta fotka ns obalce je dobra (ty co jsem skoukla při hledani nějakého kontaktu na Tebe uz mi tak sympaticky nebyly a bylo mi te lito:-) )
    Tak jen k tem sympatiim. Predne mam slabost pro blížence (su vodnarka:-) ) nee, delam si svandu. Taky je mi totiz třicet, cerstve. Nevim jestli je to vaznejsi „problem pro muzskyho nebo pro zenskou, jestli to teda vůbec problem je :-) A taky se citim unavena. Asi uplne z jinych, i kdyz mozna z podobných duvodu jaky ty). Rozhodne si to aspon muzu nechat pro sebe. Hodne prace, citovejch zalezitosti… A vysledek??? Drzim ti palce ve vsem co delas. Ale davej na sebe pozor. Nejsme uz nejmlasi :-)
    Ahoj a mej se, Hanci.
  • peace

    no takze... predpokladam ze to asi vsetci viete, ale aj tak si to neodpustim. proste, richard ma neskutocne krasny hlas. prave dnes som pocula "tenkrat poprve" ich novy album. odpadavala som, plakala a na konci smiala. milujem vás, milujem váš jazyk a milujem vašu krajinu. a na nic ine sa nezmozem len vam povedat jedno ubohe dakujem...
    a smiesne mi je aj to, ze ked sa divam na datum rišovho narodenia, je to presne den po mojich a presne o 10 rokov skôr :) ale to ja len tak od veci :) takze len tolko ze su fenomenalni, vsetci, a samozrejme richard.
  • Sen O Richardovi

    Predevcirem se mi o men zdal sen, chodili jsme spolu po horach a tahali jsme za sebou kanoi porad jsme se hadali, kdo tu kanoi povlece, pak mi Richard rek, ze mi predvede, jak se po ni jezdi dolu, nasedl a jel ale kanoe se s nim prevratila a on si odrel dokrvava bradu. Pak jsme dosly do husteho lesa a pred bourkou jsme vylezli na strom, pak k nam prihopkala mluvici veverka a zavedla nas po uzke tocite cesticce do bezpeci, dosli jsme k velkemu umelohmotnemu hribku, vlezli dovnitr a za nami prisel pul metru vysoky hribek ktery za nami zamknul a pak jsme hrali s Richardem uvnitr pocitacove hry. *5*
  • Krajčo

    Pane Krajčo!!!Jste dobrý herec a zpěvák, to není pochyb!!!!!!!Ale naštval jste mě, ale to opravdově!!!!!!Jak můžete přijít na pohřeb tak skvělého herce, jakým byl právě pan Josef Vinklář v džínách a v keckách???Do prdele, byl to přeci Váš kolega, ze selského rozumu by vám mohlo být jasné, že při takovéto příležitosti se máte vhodněji obléct, nemyslíte????Zamyslete se nad sebou!!!Ale jinak jste dobrej!!!!!
  • mailík

    Ríšo napište mi na uvedený mail. Nemám potřebu psát do diskuze, když bych ráda nechala vzkaz jen vám..nebo se špatně dívám?:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit