Přejít na výpis diskuzí

Ricky Martin

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • catalina.db
    a jinak to nemá cenu vůbec řešit, sto lidí a sto názorů, a stejně nikdo neví jaký je ten správný *4* Někdo je pro, někdo proti, a je každého věc, na kterou stranu se přikloní a já to respektuju *4*
  • catalina.db
    joo, já to chápu, dá se na to pohlížet z různých stran *4*
  • Když heterosexuální pár vychová dítě, které se stane homosexuálem, tak pak je to opravdu úchylka, ale když homosexuální pár vychová dítě, které se stane taky homosexuálem, tak ať mi nikdo netvrdí, že zrovna tohle dítě se narodilo také se zmutovaným genem (taková náhoda je hodně nízká). Tomu prostě nevěřím. Jak jsem psala, nabouraná psychika a duševno dokáže udělat strašně moc zla.
  • Opravdu, ať ty děti radši prožijí dětství v děcáku a vyrostou z nich normální lidi než aby se dostali do takového prostředí, které by je akorát zmátlo a oni si tím zpackaly celý život.
  • Jee promiň, až teď jsem si všimla, že jsi holka, myslela jsem, že si píšu s chlapem. *2*
  • Já tomu rozumím, ale tady nejde o geny, tady jde spíš o tu duševní stránku, dítě vychované homosexuálním párem je prostě duševně pochroumané, neboť od dětství vnímá, že soulož dvou mužů nebo dvou žen je něco normálního, to dítě může být hetero, ale tohle ho může tak rozhodit a uvést ve zmatek, že mu to prostě bude připadat normální, bude si myslet, že si může vybrat buď žít s jedincem opačného pohlaví nebo stejného pohlaví a to už je jenom krůček k tomu stát se bisexuál nebo homosexuál, takhle to myslím. Ona není pomoc jako pomoc, bohužel některá pomoc, byť se jeví jako dobrá, může být ve skutečnosti zrádná. Ona taky není tolerance jako tolerance, musí se rozlišovat, co je dobré a co špatné, takže se na mě nezlob, ale tohle je hodně špatné. Je to to samé, jako kdyby ti někdo namíchal do polévky houby, ty bys byl strašně rád, že je tam máš a až při jídle bys zjistil, že některé jsou dobré a některé jedovaté. Jenže v dnešní době každý vidí, že je pro dítě lepší odejít z děcáku za každou cenu, ale je nutno rozlišovat sexuální orientaci rodičů a vnímat případné následky. Teda zaplaťpánbu, u nás to zatím není a já doufám, že nikdy nebude. Je pravda, že homosexuálové tu vždy byli, ale neměli nárok na to adoptovat děti a zmutovat jejich orientaci. Doufám, že mi rozumíš, neřeším geny, ale duševní stránku a i ze zdravého jedince se může tímto způsobem stát homosexuál. Psychika dělá někdy strašně moc. Zkus se prostě vžít do role toho adoptovaného dítěte od dětství až po dospělost. Já jsem to zkoušela a vyšla mi z toho prapodivná bytost plná zmatků, jinak to nevidím. Jo a ještě chci říct, že já homosexuály neodsuzuji, jsou to taky lidi, ale jsem proti adopci dětí a uzavírání svateb, vždycky jsem proti tomu byla a budu navždy.
  • catalina.db
    Pokud je to napsáno nějak nepochopitelně, ráda převysvětlím, nebo doporučuji půjčit učebnici genetiky pro VŠ *4*
  • catalina.db
    Pravda, ze začátku to bylo považováno za duševní chorobu, ale s rozvojem znalostí lidského genomu, se zjistilo, že je to dáno geneticky. Jak nás už na ZŠ učili žena má kombinaci chromozomů XX a muž XY. Gen pro homosexualitu je vázán na lokus q28 chromoz. X => pokud se tato sekvence v genotypu objeví, může se tedy projevit u obou pohlaví. Při početí získává jedinec genetickou info z poloviny od matky a z poloviny od otce - vznikne kombinace obou. U jednovaječných dvojčat je pravděpodobnost, pokud je jedno dítě homosexuální 50%, že bude i to druhé. U dvojvaječných dvoj je to asi 25% a u normálních sourozenců asi 10%. Tento gen může vzniknout přenosem od rodiče, nebo náhodnou mutací během nitroděložního vývoje (stejně jako vznikne u Downova syndromu nebo u rozštěpu).
    Dobře, možná by neměli mít vlastní děti - i když je tu pravděpodobnost asi 85%, že bude zdravé, ale u adoptovaných není problém. Protože podle tvého úsudku, že je to dáno prostředím, by homosex dítě vychovávané ve vlastní rodině, která je hetero, podle výchovy mělo být taky hetero *3* .
    A že by pro nás měli představovat nějakou hrozbu si nemyslím. Byli tu od nepaměti, a budou tu pořád. Kolik antických nebo renesančních umělců byli této orientace???? Jen se s nimi nikdo nechlubil, a oni se s tím taky nechlubili (až na některé) ze strachu před odsouzením.
    Teď jsme se jen stali víc tolerantní k okolnímu světu, a k tomu co je jiné. :)
    Ale chápu tvůj názor, český národ je z nějakého důvodu neustále strašně xenofóbní :)
  • Ony i ty největší světové zkázy vznikly z malých, drobných myšlenek a třeba i touhou někomu pomoct. Sorry, můj názor a myslím, že je víc než dost opodstatněný.
  • Teď ty následky nejsou vidět, je ještě brzy, ale až bude rok 2100, tak se možná hodně lidí bude divit, kam až to došlo a to třeba už bude pozdě.
  • Prosím vás uvědomte si, že když si budou moct gayové a lesby adoptovat děti, tak ty děti budou skutečně duševně poškozené, budou mít větší tendenci tíhnout k homosexualitě a další světová hrozba je na světě. Zní to asi ostře, ale kdyby svoje dětství strávily v děcáku, tak by tohoto byly ušetřeny a je tu šance, že z nich vyrostou duševně zdraví jedinci. Ono to vypadá na jednu stranu hezky, když dítě odejde z děcáku k takovým "rodičům", má svůj pokoj, svoje hračky atd, ale opravdu jenom hrozně málo lidí si uvědomuje to riziko zkázy, kterou náš svět tímhle může potkat. Je potřeba se na to dívat ze všech úhlů a počítat se všemi riziky. Já jinak proti gayům a lesbám nic nemám, ale tohle prostě ne, žádné děti a žádné svatby.
  • fyzicky je třeba bude přitahovat opačné pohlaví, ale duševně už budou poškozené.
  • S tímhle zas nesouhlasím já, existujou případy, kdy se homosexuál vyléčil a stal se hetero. Upřímně řečeno jejich děti už budou duševně poznamenané tou výchovou, bude se jim zdát normální mít dva táty nebo dvě mámy (což mi teda nepřijde ani trochu normální) a to není zrovna nejlepší výhled do budoucích generací. Ty děti už budou duševně zmutované.
  • catalina.db
    jsou jeho vlastní, odnosila je náhradní matka. A s tím, že by homosexuální páry neměly mít děti rozhodně nesouhlasím, pokud se o ně umí postarat a dát jim co potřebují, proč ne. Lepší než aby bylo v dětském domově, nebo na ulici. A navíc orientace není daná výchovou, ale geneticky, jde jen o genetickou mutaci a může potkat kohokoli *4*
  • Prosim vás, ty děti jsou jeho vlastní nebo si je adoptoval? Docela chudáci, docela by mě zajímalo, co z nich vyroste, když budou mít "dva tatínky" a jestli to budou taky gayové nebo budou normální. Soráč, já bych gayům a lesbám žádný děti nedávala a ani bych jim nedovolila svatby, je to abnormální a proti přírodě a všem zákonům.
  • catalina.db
    naprostý souhlas:) Taky miluju jeho písničky. Myslím si, že je to hodný kluk, který se přestal stydět za to jaký je. Rád pomáhá ostatním, hlavně dětem, a miluje svoji zem. Cením si tohoto typu lidí, a zajimavé je, že jsou to většinou hispánci - asi mají trochu jiné hodnoty než my. *3*
  • aj ja si ho preto vážim,že je taky užasny človek ,že je taky dobrosrdečný ,deťom by dal aj svoje srdce keby mohol *4*
  • on má všetky pesničky úžasne *4* taže asi tak *3*
  • Možno si hovoríte "preboha je gay, fuj" ,ale nevidite to aký je naozaj ! Je úžasny človek ! Nielen preto lebo je spevák a je slávny a strašne sexi!:) Ale aj užasny tanečník a somzrejme OTEC!:) Má strašne rád deti,a preto pomáha deťom z celeho sveta!Je dobrosrdečný. Jeho piesne sú priam nadherne, aspoň podľa mňa, počúvam ich každodenne každú minútu! Mala som ťažke chvíle teraz a strašne mi pomohol tým ,že má krásne piesne:) Ved už aj moj oco aj baba mi hovorili ,či som normálna ,že všade a vždy len ON! A že mam isť na psychiatriu :D Neuveriteľne ho zbožňujem. Dá sa povedať ,že je to NAJUŽASNEJŠI ČLOVEK NA SVETE *3* *14* Milujem ho jednoducho :D *14*
  • Je gay, tak jako třeba James Dean, byl to idol holek ale spal radši s klukama *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit