Přejít na výpis diskuzí

Ricky Martin

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nauč se psát
  • Neboj se také mě to šokovalo :(
  • ricky je gay *11* *11* *11* *11*
  • Avenger1
    Všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • jsi super zpevak a budu o tobě psat ve skole v iformatice a pak ti reknu co jsem dostala za znamku *14*
  • *14* *14* *14* Ricky je skěli herec vynikací spěvák.Že se přiznal že
    je gay za to si ho vážim a fandim.Přeji mu k víběru parnera.Já si osobně
    myslým že když je gay tak je to naprosto přírozné. *14* *14* *14*
  • ricky martin je dobrej zpěvak ja ho mam rada ma dobrí zpěvak a ma krasný písníčky *2* *15* *3* *14* *4* *14* *14* *14* *14* .......
  • happy bday!
  • Ahoj...Rickyho Martina miluju od svych 10-ti let a nic se neznenilo,ze priznal, ze je gay.muj nejvetsi sen je porad videt ho na vlastni oci.jako jsem jsem mluvila s Vinem Diesel, videla na metr Jennifer Lopez tak verim, ze se mi to povede i s nim. Je mi 28 a porad verim. Clovek ma jit za svym snem.kdyby nekdo vedel o nejblisim koncerte ci vystoupeni v Evrope dejte vedet. Jana Balazova Luxembourg - muj fb... Dekuji a Ricky ... Still love you :)
  • oelli
    Happy birthday!!!
  • Prosimtě a dochází tobě, že těm dětem nebude vůbec nic chybět?? Kolik "normálních" vztahů dneska vydrží? Každý druhý pár se rozvádí. Takovýhle vztah má alespoň nějakou šanci vydržet! Já bych se teda zrovna jemu narodila opravdu ráda!!!
  • .. Háhá jakože je gay..tak je to Fuj?... to spíš ty jsi Fuj!! že to tu píšeš.. když se ti protiví tak ani nwm proč sem něco píšeš.. a to čuně jsi TY!!... *16*
  • Ahojte! Rada by som Vás pozvala na moju stránku na facebooku Ricky Martin, Slovak fans *3* pridajte sa a zdieľajte túto stránku, informujte kamarátov, ktorí takisto fandia Rickymu *1* budem rada ak sa Vám bude stránka páčiť *4* Ďakujem *7*
    https://www.facebook.com/RickyMartinSlovakFans?ref=tn_tnmn
  • Minule som pozerala na youtube jedno video kde hovoril niečo že "moje deti sú mojím najkrajším šťastím, ktoré ma mohlo stretnuť:)" On je naprosto užasny človiečik ,ktorého nadovšetko milujem *3*
  • A taky nevěřím na zmutované geny, a vědcům taky ne, ti totiž všechno vysvětlují pouze z materiální stránky a popírají, že může existovat něco víc než tenhle hmotný svět. Vědci taky popírají, že existuje posmrtný život a přitom on skutečně existuje. Nemůžeme jim věřit všechno, co si vymyslej. Teď se nechci nikoho dotknout, nepovažuju se za něco víc než gayové a lesby, ale místo organizování pochodů skrz Prahu a vynucování svateb a osvojování dětí by se spíš do hloubky měli zamyslet nad tím, zda jim opravdu může někdo pomoct.
  • A taky, já kdybych byla dítě, tak bych se asi nedokázala dívat na to, jak maminka líbá maminku a tatínek tatínka. Už jenom při představě se mi obrací žaludek, je to vážně nechutný a to mi musí dát za pravdu každý, kdo má všech pět pohromadě. Takže jak jsem řekla, radši dětský domov než TOTO. Proč jim proboha dávat nevinné děti, které se nemohou sami rozhodnout ani bránit a vydávat jim je na pospas? To jsou všichni v našem státě tak dementní a tupí, že to nikomu nedochází?
  • Omyl, homosexualita je duševní choroba, která se dá léčit a to intenzivní mentální prací, ale ten dotyčný musí chtít. Když je člověk schopný si vyléčit i rakovinu (na toto téma doporučuju přečíst knihu od Louise L. Hay - Miluj svůj život), tak proč by si nemohl vyléčit homosexualitu. To jenom lidi z toho udělali neléčitelný problém, ale to není pravda. Stačí se tomu vzepřít a mít vůli s tím bojovat.
  • Dobře a proč vy se nevžijete do rolí těch dětí a nepředstavíte si, jak jim to akorát uškodí? Já osobně, kdybych si mohla vybrat, bych radši dětství strávila v děcáku než u gayů. Vy byste chtěli vyrůstat u homosexuálů? Nevěřím tomu, že někdo odpoví kladně. Tak proč do toho nutit ostatní?
  • catalina.db
    Vždyť jsem to psala, že za to nemůže. Stačí si to přečíst od začátku *3*
  • ja vás nechapem hlavne to že by nemaly mat deti atd....preboha sa spametajte! čo keby vy ste boly inej orientacie hm? a co keby ste chcely deti? ako by ste sa citili keby vam niekto vkuse kecal ze nemožete koly tomu že ste gay a pritom vy za to vôbec nemožete!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit