Přejít na výpis diskuzí

Ricky Martin

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Ricky Martin

    *14*je úžasnej nejlepší prostě super
  • Ricky Martin

    I LOVE YOU RICKY!!! *14*
  • A..pardon,zapomnela jsem te jeste opravit za slovo zpevak!! teda,to je priserny-kolikatou tridu jsi vysel/la??
  • Ehm...nevýrazný se píše s tvrdym ý,kdyz uz teda chces kritizovat,tak se alespon podivej do pravidel pravopisu-pokud to nezvládáš napsat bez chyby. Nechápu,co je na Rickym nevýrazného,právě naopak. Asi neznas moc jeho CD,co? Ricky se snazi podporovat svoji zemi-Puerto Rico-jak to jen jde a ucastni se ruznych kampaní a v neposledni rade ma take svoji nadaci na pomoc tyranym detem. Tomu rikam vazne nevyraznost :)) Proti Erosovi nic nemam,ale rozhodne nedela tolik verejne prospesnych akci jako Ricky.
  • Ricky Martin je nevírazný spěvák na takového Ramazzottiho se nechytá ani náhodou!!!
  • BOREC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krasavec a moc sexy!!!!!!!!!!!!!!!:-}
  • Miláček

    Diego luna je fakt boží úplnej bůh lásky
  • Ja to nepopiram,je fakticky skvelej-jako umelec:dobre tanci,ma nadhernej hlas a jeste k tomu se angazuje v charite. Akorat jedna vec,ktera mi na nem vadi jsou texty jeho pisnicek-proc mi prijdou vsechny,ale opravdu vsechny :) jeho CD uplne o tom samym? Aspon jedna pisnicky by mohle bejt o necem jinym nez o tom,jak ji strasne miluje,at neodchazi(vuelve,volveras...).
  • kralicek

    to je blbost je krasny nadany tanecnik spevak jeste lepsi a je moc sexy tak nekvakejte blbosti.
  • ??

    Nejak te nechapu-proc by mel mit na Diega Lunu,kterej je,jak vsichni vime-herec!! Ricky je zpevak a Diego je herec-vidis ten rozdil?
  • hezoun

    je hezkej umí krásně zpívat ale na Diega Lunu prostě nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit