Přejít na výpis diskuzí

Ricky Martin

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: DVD

    No tak to musíš vydržať, však už je december:) Je tam aj CD aj DVD, takže si možem vybrať, či chcem len počúvať, alebo aj pozerať. Tento týždeň bol Ricky v Europe, nemohol prísť aj k nám?! *14* Teším sa, že pribudol další fanúšik RM. Už nás je 10, vlastne iba 10. *3*
  • Re: DVD

    Já bych si dvd taky hned koupil ale už vím že ho dostanu od Ježížka tak si musím počkat moc se těším až si ten famozní koncert připomenu na dvd *4*
  • DVD

    Konečne už mám nové DVD Black&White Tour a môžem potvrdiť, že je skvelé. Ricky má v sebe tolko energie, až tomu nechápem. Spievať a zároveň tancovať ako to robí on, skláňam sa pred ním. *14* *3*
  • Re: Ricky je lepší

    Znova s Tebou musim len suhlasit(prave si pozerame tu istu stranku) *4* Mne sa tiez paci Enrique, ale Ricky je the Best!
    Aj jeho latino pesnicky su uplne super. Ma obrovsky talent. Je to Pan Spevak!!!
    Este stale nemam jeho nove DVD, ale uz som si ho objednala. *3* Inac vypada to ozaj, ze tu chodime asi len dvaja-traja, co je skoda:(((
  • Ricky je lepší

    Uplně mě zaskočilo kolik má Enrique I fanoušku tady na osobnostech o co je Ricky horší?! o nic ale naopak je mnohem talentovaanější a přitom je nás tady tak málo možná to bude tím že E.I.má evropštější písně *7*
  • Re: Re: Re: Nové dvd !!!

    Tiez si myslim, ze ten zazitok z koncertu stoji za to. No, mozem len dufat. Ale tesme sa - Ricky vyhral 2 ceny na Latin Grammy. Ricky je proste super!
  • Re: Re: Nové dvd !!!

    Zážitek to byl opravdu mimořádný byla tam spousta sedadel ale od samého začátku nikdo neseděl a všichni tančili celá hala byla plná a neuvěřitelně burácela větší slávu jsem ještě neviděl.Jinak lístky jsem sehnal přes net určitě to stojí za ty peníze zážitek mám do konce života *4*
  • Re: Nové dvd !!!

    DVD vyjde 6.11. aj ja sa nan tesim. Ja som to pozerala len na You Tube, ale Ty si musel mat ozaj zazitok- byt na jeho koncerte- to je moj sen. Ako si sa nan dostal? Snad sa mi to raz podari:-) *3*
  • Nové dvd !!!

    Výjde doufám také brzo i u nás je to koncert z letošního turné Black and White na kterém jsem byl v létě v Madridu určitě si příznivci Rickyho dvd kupte byla to naprostá BOMBA!!! už se na dvd těším!!!Více info na www.rickymartin.com *4*
  • Re: Re: Re: Ricky má nový duet !!!

    To dufam aj ja. Zasluzi si mat svoju hviezdu na hollywoodskom Chodniku slavy *3*
  • Re: Re: Ricky má nový duet !!!

    Je pravda že Ricky je momentálně více populární v jižní Evropě a v jižní a taky severní Americe než u nás. Nevím jak je to na Slovensku?!U nás byl nejvíc slavný od roku 1998 až 2001 ale věřím že nás skalních fanoušku je tady i tak dost *4*
  • Re: Ricky má nový duet !!!

    No konečne, už som si myslela, že sem nikto nechodí, to by bola škoda, lebo Ricky je super! Aj ten nový duet.. *14*
  • Ricky má nový duet !!!

    z Erosem Ramazzottim je to pecka poslechněte si na You Tube *4*
  • Re: Ramazzotti je extratřída!!!

    Pro Bruce asi moc Ricky neupadá chytráku když z tvým Ramazzottim zrovna nazpíval duet *15*
  • Re: Ricky je nejlepší !!!

    Mo tak to Ti mozem len ticho zavidiet *14*
  • fan ricky

    Kde ste všetci fanúšikovia Rickyho Martina? .... *8*
  • Ricky je nejlepší !!!

    Byl jsem před týdnem na Rickym na koncertě v Madridu byl naprosto užasný zpěvem tancem vším byla to největší šou kterou jsem kdy viděl prostě bomba *4*
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Ricky Ricky jaksi upadáš jediný zpěvák fakt na úrovni v téhle době je Eros Ramazzotti!!!
  • orientace

    Chtěla bych se optat,zda-li někdo nevíte Rickyho orientaci..????Četla jsem nějaký příspěvek o jeho homosexuálním vztahu.je to strašně důležité-děkuji za info
  • Re: Ricky Martin

    *14* tak na diega lunu ricky martin rozhodně má miluju ho je prostě boží stejně jako jeho písničky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit