Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RIHANNA

    ahojte...Rihanna je fakt super, pozrite na stránku www.rihannafun.estranky.cz su tam velmi zaujimave vecicky o nej!!! *4*
    • Re: RIHANNA

      Neviem preco ale sa mi zda ze vam RIADNE SiBe!!
      *5* *5* *16* *16*
      Moja kamoska bola na tom otrasnom koncerte a pred koncertom si este Rihanna dala ZvAtSiT PrSiA!
      Bol to horrrrror .
      Chvala bohu ze si na jednom z jej koncerte zlomila Nohu
      A mam naj Pikosku Dna Rihannu nachytali lebo sa prihlasila do jednej show a nachytali ju v tej show ako sa bozkava z priatelom a stalo sa jej ze jej spadla vrchna cast OBLECENIA a naj trapas nemala podprdu!!! A zostala na ulici stat naha.... a frajer dal jej kopacky! *16* *16* haha
  • je to úžasná zpěvačka... má krásnou postavu ale ani jsem netušila že je tak mladá *7*
  • rihanna

    je to masec RnB zpevacka jeji albicko je husty a hlavne We Ride a S.O.S *5* *5* *5*
  • moc moc se mi líbí jak zpíváš moje kamoška je uplně to tvích písniček zamilovaná já na ty ttvoje písničky tancuji a moc moc ráda jsem ráda že jsem poznala tak víbornou zpěvačku jsi super jsi jedniočka *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • RIHANNA

    Je úžasná mám ji moc moc moc moc moc moc ráda umí překrásně zpívat je to pěkná holka! Přeji jí jento nej! *4* *15* *15* *14* *3* *1*
  • Milá Riano já jsem se dívala na film BRAVO GIRL fakt krásně tam spíváš jenom se tě chci zeptat na páru otáek tak kdyžtak napiš ráda bych si s tebou popovídala tak se mněj a prosím prosím napiš míša
  • postup *14*
  • RIHANNA.WZ.CZ

    Hmm,tak to sem necekala...i osobnosti.cz maj zkopirovanou moji starou biografii z meho webu..fakt smutnyy.. *7*
  • smůla

    je to super zpěvacka ale je hrozne tezké najít o ní referát to co je tu je málo ale jináč je super *9* *15*
    • Re: smůla

      Sry..sem to založila a víc sem toho o ní nenašla.. *3*
  • noo

    tuto spevacku nemusim ale unfaithfull pesnicka ma dostala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit