Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrs.Wesley
    Jo!
  • Mrs.Wesley
    Jseš trapák a dežot!!!!Ty pako jedno!!!!*10**16**16**16*
  • přesně, píše to úplně VŠUDE!!
    a co nechápu je, že o nějáký zpěvačce nejdřív napíše, že je děsná, otřesná a za 2 dny napíše že je dobrá, jak se mu líbí atd.... to dělá všude a pořád :DD
  • jj
  • Rihanny, Miley Cyrus, Avril, Jennifer Lopez a spousty dalších
  • Zdravím, kdyby někdo měl zájem o nějaké CD,DVD, knížky v angličtině Miley Cyrus nebo jiné/jiného zahraničního interpreta, tak mi můžete napsat na mail PetraPresley@seznam.cz *3*
  • Uz nemám proste rád Rihannu a radsi si poslechnu Jennifer Lopez alebo Katy Perry,to jsou dobré zpevacky
  • Taky vás tady tak sere? To dělá všude a každýmu cpe ,co se mu líbí.
  • HAHAHA ty seš fakt ubohej Lukáši,ještě před pár dny jsi nám ji cpal jak je úžasná, ty seš fakt magor....
  • love007
    RiRi má hezký písničky ale nelíbí se mi jako osobnost , to jak se chová atd... *7*
  • love007
    že jo! *4*
  • love007
    Mě to tady nebaví...:p
  • Mrs.Wesley
    Kolikrát to sem ještě budeš psát???
  • Rihanna je hezká zenská,ale její písnicky jsou proste o nicem,des a hruza
  • Mrs.Wesley
    Rihanna je čorka ani pořádně oblíct se neumí!!!!*12*
  • Rihanna to je uz proste des a hruza ty její písnicky
  • Nevím jestli je nekdo tady hluchej,ale písnicky od Rihanny se uz proste nedají poslouchat
  • dobře zpívá, dobré písničky, ale třeba ten klip k Pour it up je naprostý hnus.... *11* *12* *11* *12* *11*
  • co furt máš s tou JL a všude těma kecama ohledně toho, který zpěvačky se ti líbí?????!!
  • Písnicky od Rihanny se mi nelíbí a uz jí nemám rád.Radsi si fakt poslechnu mám rád Katy Perry nebo Jennifer Lopez

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší