Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O LOVE

    miluji miluji miluji miluji miluji miluji mooocc jak zpívá je to ta nejlepší a nejslavnější pop hip hopová zpěvačka která kdy byla a když její písničky zpívá i švédský metalista potom můžem všíchni říct že je opravdu slavná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Je tak sexy *9* *9* *15* *2* (ale nejsem lesbička)
  • kaculinka2012
    Rianna je sssuuupppeeerrr a nemáš pravdu člověče se jénem seš prase protože člověk se jménem seš prase je pěknej blbec
  • nej lepší je rihaaaaaaaaaaannnaaaaaaaaa a beyoonceee!!!!!♥♥ *14* *14* *14* *14*
  • bingo jsi největší pi** ze všech si myslíš že někoho zmlátit je normál?!!
    • akorát že já jsem to myslela ironicky chápeš?
  • Rihanna

    Tak ta se povedla, na ní se fakt vyřádili,.. A ten hlásek dotoho ten zadeček hmmmm *14*
    • Re: Rihanna

      kdy? kde?
  • dombinka

    cokoliv o Riri

    Cokoliv chcete o Riri vědět (momentálně o zmlácení jejím přítelem Chrisem Brownem*16* ) zde: http://www.rihanna-web.estranky.cz/ denně nové aktuality!
  • písničky

    máte písničky od rihanny?jestli jo tak mi je prosím pošlete.Jestli mi je pošlete tak budete *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • RÝŇA

    MILUJU RIHANNU A JESTLI JÍ TAKY MILUJEŠ, PŘIDEJ JÍ NA TYHLE STRÁNKY

    HTTP://WWW.PROSTEMULLUJ U.CZ !!!

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit