Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Tak ja osobne rihannu moc nemusim...ale nechcem sa tu s nikym hadat lebo kazdy ma svoj nazor...ale ja si myslim ze to ako uz trocha daktori prehanate ze je P..A!!!!!!
    Ale to ze nevie tancovat suhlasim!!!!! *13* *3*
  • *4* *4
  • hodně štěstí přeji Rihanně, až najde svoji lásku *14* *6*
  • Rihanna

    rihanna je nej prostě ji miluji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je nej zpěvačka světa milujuji *14* *14* *14* *14*
    • Rihanna Rozchod

      Rihanna poslechla rady kamarádů a rozešla se s Chrisem dobře udělala fandím ji *3* *14*
      • miky33

        Re: Rihanna Rozchod

        nn nerozesla!dala mu druhou sanci!
        *10*
  • Ahooj zajímá tě Rihanna podívej se na můj nový blog http://markeet123.blog.cz/
    Moc děkuji těm kteří se podívaj.
    PS: Jsem začátečník co se vám nelíbí,libí nebo co vám na mém blogu chybí pište na email markeet123@seznam.cz
    nebo na stránku http://markeet123.blog.cz/1208/prosim do komentářů
    Moooc děkuji :-)
  • Jen by me zajímalo proč zpívás v písničce o Tomasi
  • rihannka

    Ja si mysli že je to super zpervačka.Víte že bude mít v Čr koncert??v Praze
    *4*
  • domculik

    Rozchod?!?

    Heyyy lidi dočetla jsem se, že se rihanna opět dala dohromady s Chrisem... Nic proti, ale myslím si, že brzy pocítí jakou udělala chybu. Copak vy byste se vrátili k někomu kdo vám udělal tohle.. bo dokonce ješt uděláá.. já teda rozhodně ne. Uvidíme jak to s riri dopadne... Jasnýýý, někdo může říct že se maj rádi a podobný bláboly.. ale toto není láska když někdo někoho mlátíí. toto je prostě můj názor.. tak se k tomu kdyžta vyjádřete jak to vidíte vy *3*
    • medi

      Re: Rozchod?!?

      TAKY SI TO MISLIM *5*
    • lucik200

      Re: Rozchod?!?

      já si myslim že máš naprostou pravdu,nikdy nevíš jestli jí to neudělá podruhý...je to smutný a já Riri držím palce at jím to dopadne dobře. *4*
  • Narozky

    Rihi šecko nejlepší k dnešním narozenináám :-* *14*
  • RR

    Nooooooooo....ako,ja som ju pocula v radiu nazivo a ak mam povedat pravdu,hlas tam mala ako 10 rocne dievcatko... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit