Přejít na výpis diskuzí

River Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • In the arms of the angel

    Lidé milují filmové hvězdy nejen proto, že mají vše, nač si vzpomenou, ale také kvůli tomu, že až zemřou, něco tu po nich zbude třebas ve formě vynikajícího filmu. To, čím obyčejní smrtelníci nedisponují. A čím drastičtější a nečekanější smrt tím lépe
    • Re: In the arms of the angel

      No, já nevim ale mně nepřipadá, že by film byl něco tak úžasnýho, co by po mně mělo zbýt, je to jen film - nikomu tím nepomůžeš, není to nic velkýho (a to filmy miluju, ty jeho dvojnásob). Je fakt, že smrt někoho mladýho tvoří auru tajemna, u těch slavnejch to platí dvojnásob. Smrt holt lidi fascinuje a takovej herec už potom nemá co zkazit, ničím se ti nezprotiví, nezačne klesat na popularitě a brát sračkoidní role, nezačne prosakovat bulvárem, jakej se to z něj stal šmejd, jak zas má jinou ženskou...atd, zůstane nesmrtelnej a nezkaženej. Vezměte si, kdyby třeba těsně po The Doors umřel Val Kilmer - říkalo by se, že by se stal největším hercem HW a tyhle dohady by trvaly dodnes. A kde je teď? S reputací někoho, kdo "na to kdysi měl" točí kraviny. River měl kur*a talent a je ho děsná škoda nejen po stránce herecký, je to moje numero uno, a viděla jsem skoro všechno, co stvořil (Mé soukromé Idaho - dokonalost). Zároveň ale těžko říct, kam by se jeho další život ubíral a jestli by vůbec dál hrál a stal se vůbec, bez oný aury tajemna, tím, kým je teď. Mít ale možnost, že by žil, tak bych to ráda riskla *1*
      • Re: Re: In the arms of the angel

        Tohle je pravda. Co k tomu dodat - musíme si vážit všech herců, živých mrtvých
  • Indiana

    Jo ták...sem si říkal, že je mi nějakej povědomej...mladej Indiana. Člověk tomu ani nechce věřit, že už tolik let je po smrti. Stejně tak i druhý Bastien z Nekonečného příběhu. Spáchal sebevraždu v roce 2003
  • River - drogy, deprese, Keanu

    No, tak že byl chudák ke konci svýho života v depresích jsem vážně netušila, vypadal vyrovnaně. *9* Kdysi krátce poté co zemřel, vyšlo v BRAVU interview s jeho nej tehdejším kamarádem Keanu Reevesem.. V tom článku se ho ptali, zda jel River v drogách a Keanu to popřel, říkal, že River nikdy žádnou drogu do té doby nepožil, že byl proti drogám a ten smrtelný drogový koktejl v klubu Johnnyho Deepa si vzal nejspíš jen ze zvědavosti. No, nevím, jak to bylo doopravdy, ale ono to tak většinou bývá, že lidé, co to jednou zkusí /a nemají v úmyslu už dál v tom pokračovat/ prostě umřou hned na první "pokus".. To je OSUD. *9*
    • Re: River - drogy, deprese, Keanu

      Jeho posmrtnou fotku jsem našla před pár lety na netu a nikdy na ten pohled nezapomenu, bylo to strašný, když vidíte to mrtvé tělo v otevřené rakvi /napumpované drogami - kůže žlutá/, ani nevěříte, že ten člověk před nedávnem vypadal tak krásně, mladě plný života.. *9*
      • Re: Re: River - drogy, deprese, Keanu

        No ta kůže asi nebyla žlutá proto, že by byl napumpovanej drogama, holka...ale je nechutný, že tihle "honiči senzací" se fakt nezastavěj před ničím. Hyeny
        • Re: Re: Re: River - drogy, deprese, Keanu

          Za prvé - tělo bylo ,,napumpováno" drogami, za druhé - kůže mohla být nažloutlá "dík" špatnému make-upu, nebo foto mohlo býti nekvalitní.. Za třetí - je normální, že mrtvé tělo nemá přirozenou barvu, všechna krev se po smrti do několika hodin slévá do žaludku.
          Za čtvrté - sohlasím s tím, že je nemorální takové fota umisťovat na internet, s ohledem na pozůstalé i nebožtíka.
          • Re: Re: Re: Re: River - drogy, deprese, Keanu

            "taková" fota...
          • Re: Re: Re: Re: River - drogy, deprese, Keanu

            děkujeme za rozbor, pane doktore *1*
  • River

    Tenhle herec byl opravdu úžasný, herecky byl na svůj mladý věk velice velice vyspělý, říká to i moje máma a to si natakové typ jinak moc nepotrpíme, viděli jsme ho soice jen v jednom dílu filmu Indiana Jones a Miluji Tě k smrti, ale jeho výkon chválím /i když to jsou komerční filmy/, protože je vidět, že River byl opravdu Velký herec s mega talentem, dokázal do hraných postav běžných komerčních amerických slátanin dát duši a autentičnost, musím si kruci o tomhle /bohužel již mrtvém/ herci zjistit informace, podívat se na jeho další /a lepší/ filmy. RIP *4*
    • Re: River

      Koukni se na My Own Private Idaho, Dogfight, Stand By Me, Running On Empty nebo The Mosquito Coast - to jsou vedle I Love You To Death a Indiany, který jsi viděla, jeho nej filmy. Z Idaha budeš naprosto paf (jako já), co ten tam předved! Dá se to všechno v pohodě stáhnout přes torrent a titulky najdeš na titulky.com
    • Re: River

      Jeho sourozenci na něj ani z bla nemají co se týče vzhledu i hereckého talentu, byl z nich naprostá jednička! Škoda ho... *9*
      • Re: Re: River

        Nesouhlasím. Jeho bratr sice není tak pohledný, ale je to vynikající oskarový herec. River byl také úžasný, ale jak zde již bylo napsáno, nevíme, jaký by byl v dospělosti...Spousta dětských hvězd úplně zapadla.
        • Re: Re: Re: River

          To asi narážíš na příspěvek ode mě, kterej jsem takhle vůbec nemyslela. River rozhodně nebyl jen dětskou hvězdou. Naopak jeho nej role byly když už byl dospělej a talent mu teda rozhodně nechyběl. Myslela jsem to spíš tak, že slavnej Hollywood často není jen o tom talentu. Jako "dítě" (aspoň na český poměry) hrál stejně jen ve třech filmech. Nicméně hádat se kdo je lepší, je zbytečný - oba jsou skvělí. Stejně jako hádat se, kdo líp vypadá...
      • Re: Re: River

        Joaquin je talentovanej dost a holky všeobecně maj těžký se prosadit, pokud nevypadaj jako Angelina, Keira nebo Natalie Portman, taky často jen přicmrndávaj chlapskejm hlavním rolím a nemají příležitost se ukázat. Ale River je nejlepší, to je jasný. :-)
      • Re: Re: River

        Jaquin není špatný....viz Radiátor
  • aneriv

    ??

    Nevím proč polemizujete nad tím jestli je pravda to jak zemřel. Jaká oficiální verze?! Duležité je že Riva už nikdo nevrátí! A to že ho všichni odsuzují jako feťáka?! Pff .. bežte s tím doprdele. *16*
  • a

    bylo to moje zlaticko
  • ***

    Angel
    • Re: ***

      Zemřel opravdu tak jak uvádí "oficiální" verze?? Kdo ví co je pravda a co není...??
      • Re: Re: ***

        Doteď jsem si myslela, že se všeobecně ví, že bral drogy a zemřel v Deppově klubu na předávkování. Hodně se o tom v té době psalo. Ale rozhodně ho neodsuzuji! Je to spíš smutné. Škoda ho.
        • Re: Re: Re: ***

          To, že to s nim švihlo ve Viper room se všeobecně rozhodně ví. Ale je brát drogy a "brát drogy"...
      • Re: Re: ***

        Chtěl si zkusit jaké to je být v rauši a takhle dopad. Kupodivu na to, jak svobodomyslné měl rodiče, tak na ničem nebyl nic nebral. Až ten osudný večer no. To zinscenoval Depp, pač věděl, že kdyby žil dál, byl by slavnější než on
        • Re: Re: Re: ***

          Já mám za to, že od "Idaha" si semtam svátečně něco šňupnul (koks). Celej život byl "ten zodpovědnej", co vydělával a staral se o sourozence, tak se urval ze řetězu až v 21 (místo ostatních, co je to potkalo v pubertě) a začal s RHCP občas obrážet party. Se jeden nemůže divit, že si chtěl taky něco užít jako všichni...A Johnny za to může, to byl, pane, plán :-))))
  • I love you ...

    I love you River. Forever...
    • Re: I love you ...

      ILY *4*
  • Brzy

    River odešel brzy. Byl nadaný herec, protože měl v sobě emoce, které uměl rozdávat. A to už se moc nevidí.
  • You're not alone

    Happy Birthday River. We miss you. We like you.
    You're not alone. I'll be right beside you forevermore.
    • Re: You're not alone

      Sorry to sem nepatri.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit